bugün

Birincisi; migros Carrefour kartı sormaz. En fazla kasiyer eski Carrefour elemanıdır ağzı alışmıştır ki bu fantastik ihtimal.
ikincisi; bu hikayede kasiyer bir denyoluk yapmış migros ne yapsın. Üçüncüsü; yapılan denyoluk değil bence onlar için senin kadar dert değil o ürün her gün alınıyor.

Boş boş konuşma getiren al

imza; eski kasiyer.
bim den aldıklarımın hepsi patlak çıktı

sanki biri kasten patlatmış.
selam ben kasiyer nasıl piçlik yapmışım ama ahahaja. evet.
(bkz: Derdini sikeyim)

O kadın kasiyerler her gün senin gibi kırk müşterinin prezervatifini okutuyor, seni mi takacaklar?

Beybi!
güldürdün. fakat (bkz: siktin formatı eyledin viran)
arkadaşlar siz siz olun en son alacağınız yer olsun. çok değil geçen ay prezervatif almak için gözümü kararttım. getir uygulaması yerine, dur şuraya gelmişken migros dan alayım dedim. bende bu gibi şeylerde utangacımdır. nedense yapmaya değil almaya utanırım. sanki böyle onu alırken millet beni görecek sanki yadırgayacak diye düşünürüm. eminim olanlar vardır. neyse konu dağılmasın. raf fiyatı 40 tl di ancak carrefoursa kartı ile 27-28 tl ye mi ne düşüyordu. ne alaka anlamadım sizde bana sormayın öyleydi. uzaktan şöyle bir kasayı kestim baktım kasiyer erkek iyi bari deyip, kasaya yaklaştım ürünü uzattım. kasiyer ürünü okuttu. carrefoursa kartınız var mı diye sordu. ee olmadığından haliyle bende yok dedim. kart ile şu fiyata düşüyor dedi emin misiniz dedi. bende o an boş bulundum olayı bitirmek yerine uzatacak cümleyi söyledim aklımı sikeyim bilsem der miydim lan. adam birden über yardımsever oldu. evet, ne mi dedim ?

+ya sizin varsa siz geçirin. (ehehe)
+maalesef beyefendi onu yapamıyoruz.

buraya kadar her şey normal ancak olay buradan sonra kopuyor. birden arkamda bekleyen kadına sordu. üstelik eliyle ürünü göstererek.

hanımefendi carrefoursa kartınız var mı ?

ulan hadi soruyorsun da neden prezervatifi gösteriyorsun. sanki bu çakal seks yapacak bir hayrınız dokunsun der gibi oldu.

lan bir an buz kestim. ben götümü yırttım o paketi saklamak için. sanki cep yapacakmışım gibi kasaya taşıdım. neyse arkamdaki kadın yok dedi. dedim tamam herhalde artık geçirir bana verir.
derken ....

ulan adam paketi havaya kaldırdı. diğer kasa da dahil olmak üzere komple bekleyen müşterilere carrefoursa kartı olan var mı diye sordu. dedim hhka senin ben amk. ne güzel getir den söylüyordun bok vardı girdin migros'a.

ulan bir kondom alalım dedik. herkes şahit oldu.

Edit: merak edenler oluyor arkadaşlar karttan geçiremedim. 40 tl ye aldım. bence kondom geçiriyorum diye vermek istemediler.