1. 1.
    migros daha geçen haftaya kadar 2tl soğanın .

şu anda kilosu 9,75 tl.

migros da kuru soğan nın kilosunun 9 75 tl olması

sigaraya 20 tl, rakiya 150 TL verirken sorun yok, ama soğan alt tarafı 9 tl olunca mı sorun var yahu.
    6 -11 ... atechso
  2. 2.
    mikrozun vadan hayini olduyunu gösterir.
    5 ... serdarsl06
  3. 3.
    kırmızı soğan o. krizden önce de normal soğanın iki üç katına satılırdı zaten. buradan ekmek çıkmaz size zira migros sanal market birçok üründe pazardan daha ucuz satış yapar sebzede.
    2 -6 ... masklavi
  4. 4.
    içki sattığı için Migros a gitmiyoruz. Laik ve Kemalistler düşünsün.
    4 -5 ... son dinozor
  5. 5.
    Sigara içmiyorum.
    Şarabımı evde kendim yapıyorum.

Yakında balkonda sebze üretimine başlamayı düşünüyorum.

Not: Ula oğlum. Soğan la soğan. Patates la patates. bunların kuyruğu olur mu? muhteremler.
    Ulan bir de bu sefilliği savunmazlar mı? Sıçıp sıvayasım geliyor. Ya sabır... Ya sabır...
    8 ... eratosthenes
  6. 6.
    pazardan cumartesi günü aldım kızartmalık pamuk gibi patates üç kilosu 10 tl.
    2 ... aeneskral
  7. 7.
    sözlük cahili yine cehaletini ortaya koymuş ..
    aklınca ironi yapacak rakı içene taş atacak.

görselde ki kuru soğan mor soğan ,halk arasında kırmızı soğanda denir ama esas kırmızı soğan yemeklik ,salatalık kırmızı kuru soğandır.
    fiyatı da normal ,kadıköy salı pazarında bu hafta 10 lira idi ((geçen hafta yoktu .( 5-3-2019)) .

mor soğan iki boydur aynı cins , bir balıklık büyük baş ,iki salatalık,yemelik küçük baş .. küçük baş maalesef 1 aydır ortada yok .

not; nereden ilgim , ben mor soğanı çok severim hemen her gün bir iki adet ya salataya doğrar yada yemek yanında yerim ama 1 aydır dediğim gibi bulamıyorum.,yerine küçük kuru soğan tüketirim ** büyük baş mor ancak balıkla iyi gider yemek yanında büyük baş mor soğan israf olur fazla gelir.

bilip bilmeden dalga geçeyim derken rezil olmak böyle bir şey. allah'ın malı yemeklik kuru soğanla mor soğanı ayıramaz sonra ahkam keser.

** küçük baş ( arpacık soğanın biraz büyüğü) kuru soğanda yok epeydir ,ben geçen hafta bir kaç pazar gezdim ancak salı pazarında (kadıköy) buldum .

önemli; kuru soğan akciğer hastalığında (koah gibi) ilacın yanında hastalığa epey destek veren bir sebze ,tavsiye ederim..
    6 -1 ... baris hemen simdi
  8. 8.
    0:00 2:19
    8 -3 ... paganviodio
  9. 9.
    bencil yazarların;neden oy verdin oh olsun diye sesli ağladığı başlık. istiyor ki kendi partisi
    iktidar olsun.
    1 ... zorozorororozorozorororororo
  10. 10.
    Ne yani millete 1 liralık soğan mı yedirceksiniz?

Pahalı ki kaliteli. Ne yani milletimiz kalitesiz soğan mı yesin? yuh be yuh.
    2 -1 ... ulu tengri