1. 1.
  migros'tan indirimli ve yalnızca migros'ta satılan ürünlerden başka ürün almamaya dikkat eden biriyim , şunu da belirteyim indirimleri sağlam indirimdir etiketin yarısı yazdı mı güvenebilirsiniz .ayrıca k.et ,peynir ,tavuk ,paketlenmiş kısa skt'li gıda ürünleri meyve sebze gibi ürünlerde en ufak bir bozulmada anında sorusuz geri iade alırlar. yalnızca kendilerinde satılan ürünlerde ise denetimleri çok iyidir. örneğin bolu mantısı güzeldir ,amerikan salatası ,humus gibi paketli dolap ürünleri harikadır. su böreği süperdir.soğuk zincire çok dikkat ederler.

  fakat genelde ürünleri piyasanın üstündedir. hatta pahalıdır.
  personeli müşteriye en ufak saygısızlık yapmaz . zaten tembihlidirler. market sınırları içinde kırdığınız her ürün sigortalıdır müşteri sorumlu tutulmaz. açıkta ki ürünleri yemenize içmenize karışmazlar. hatta açın gazozu veya suyu için bırakın kimse karışmaz.

  ha şunu yazayım işçilerine karşı politikaları iyi değildir mobbing uygulaması olağandır . maaş politikaları kötüdür.sendikayı engellemeye çalışırlar.
  yani müşteriye iyi işçiye kötü şirkettir.

  ve iki katlı mağazaları hariç güvenlik fazla ortada gözükmez reyon aralarında gezmez müşteriye ancak kasa çıkışında o da çok önemli bir durum ise müdahale eder.

  tam bir avrupa şirketidir.
  3 -1 ... baris hemen simdi