1. 1.
    Şüphesiz ki az önce gözümün önünde yaşanan fantastik hadise. ben tabii ki de sokak köpeğinin tarafını tuttuğum için bulaşmadım. hem sahibi de bırakmasaymış öyle. muhah. evet.
    migros önüne bağlanan cins köpeğe seks girişimi
    edit: aa, ibişlere bak hele. banane lan hayvanlarin ozel hayatindan. ne yapmami bekliyordunuz, sıcak suyla ayirmami falan mi? ya da fakir sokak kopegine gidip, " abi o senin dengin degil, farkli dünyaların köpegisiniz " mi diyeydim. veya migros'a girip anons mu yaptirtaydim? " dışarıya köpek baglayan sayin müşterimiz, sokak kopekleri cins köpeginizi dudukluyorlar, lütfen danışmaya ".
    29 -26 ... totonok folmondoko boton gomo
  2. 2.
    Sikiyo.
    7 -3 ... lipsos
  3. 3.
    köpeğin orda o saatte ne işi varmış.
    11 -1 ... forza antalyaspor
  4. 4.
    sahibide içerde ucuz şarap bakıyordur kesin. lan namus gitti elden allah' ın kemalisti. evet.
    6 -10 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    ulan yemin ediyorum tecavüz etmeye çalışan amca aradı gözlerim allahtan köpek köpeğe kerkinmiş.

nasıl bi ülke olduk amk!
    11 -2 ... serdarsl06
  6. 6.
    Köpek neden bir şey giymemiş.
    2 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  7. 7.
    Ne karistiriyonuz hayvanlarin özel hayatini onlar da kaçamak yapamaz mi amk.
    5 -1 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    Evet bir troll vakası daha görüyoruz. Bu arkadaşarımız bunu yapmaktan keyif almakta sanırım, aramızda para toplayıp bunları yapan arkadaşlara sosyal, psikolojik destek sağlayalım.
    3 ... slippin jimmy
  9. 9.
    Hani nerde lan seks?

Ne fesat insanlarsınız ya.
    Siyah renkli köpek, beyaz köpeğin belindeki fıtığa bakıyor.

-L4-l5 sıkıntılı senin pampa.
    +hav
    -hav mı?
    +hav amina koyim ya ne?
    11 -3 ... tengir budun
  10. 10.
    4 ... ekonomi sevmeyen iktisatci