1. 1.
    şaşılacak insanlardır. yenir mi lan o? sümüklü böceğin yüzeni. gidin çorba falan için aminüm. bir de istiridye var ki o daha feci.

nasıl bir fantezi lan bu?

midye yiyen midesiz insanlar
    1 -4 ... orjinaldeli
  2. 2.
    mideyi yemekten sayanlar midesizler dolduracak şimdi buraları.

yazık la midyeyi bi şey sananlara.
    ... gri soluyan adam
  3. 3.
    (bkz: getir abi limonu getir ordan)
    4 ... cilekli sakiz
  4. 4.
    midyeler denizdeki ağır metalleri bünyelerine aldıkları için yenmesi çok zararlıdır. haberlerde bile pil yemenin daha uygun olduğunu belirtildi. eğer inançlıysanız haram olduğu da söylenmekte. ben yedim ama hoş olmadığını söyleyebilirim. gastrit olan insanlar hiç yemesin uyuyamazlar.
    ... leo ne
  5. 5.
    (bkz: tadı güzel olan yiyecekler sağlığa zararlıdır)

ağzının tadını bilen insanlardır.
    1 ... dragonhead
  6. 6.
    muhafazakarlık kokan tanım. muhafazakarlık beslenme konusunda da kendisini gösteriyor.
    2 -1 ... zarbut
  7. 7.
    Bira da varsa agzinin tadini bilen insanlardir..
    6 -1 ... gozler macin hakeminde
  8. 8.
    bunu söyleyen adamı allah bir çarpar, kendisi midye olur 30 kişi saldırırız sonra.

tanım: midesi olan ve ağzının tadını bilen insanlardır. hakkında iddiaya tutuşup "3 basamağa çıkma, istediğin kadar tüketirim" diyip 99 tane midye yemişliğim var. sonrasında deli gibi kustum mu, evet. ama ertesi gün biranın yanında yedim gene 15 tane. çünkü çok süper. he ya çok süper.
    3 -1 ... mollylight
  9. 9.
    tam tersine zevkli insanlarmış. yemeden önce bende "nasıl yiyonuz lan bunu?" diye söyleniyordum. bir akşam bu fikrim tamamen değişti. gerçekten çok güzel lan.
    2 ... cliens
  10. 10.
    sadece içinde r harfi geçen aylar da yenmemesi gereken diğer günler yanında bira ile bütünleşmiş olan harika olan deniz mahsulü.
    ... islakeppek