1. 1.
    çok ilginç.

ama her seferinde böyle yüz kızartıcı bir durum yaşıyorum sevgili geyler. yine az önce de baasettiyim ışıklı akaryakıt istasyonumuzda başıma geldi bu damarlarımın kan dolmasına sebebiyet veren eylem.

şimdi, "midırey ne ayol" diye merak edenleriniz illayim ki vardır. elinizi kurulamanıza yarayan, hava üfleyen bir cihaz bu ışıklı kardeşlerim. ama öyle böyle deyil. sanki uçak motoru takmışlar gavur icadına.

işte, ne zaman ışıklı tufaaletten çıkıp ellerimi yıkadıktan sonra kurutmak için bunun içine soksam (ellerimi) içim bir hoş oluyor. kan dolaşımım deli gibi oluyor (aşaaya doğru) bildiyin ereksiyon oluyorum.

biliyorum, olayın vehameti sizlerinde ereksiyon olmasını sağlayacak ama. yabacak bir şey yok. ellerimi kurulamayım diyorum ama hava buz gibi. narin, pallak, tüğsüz, bembeyaz ellerim hemen tahrik oluyo sonra.

a altıma da işeyemem, ne yabacağımı bilmiyorum. bir kersinde kasayıyer kız uyandı duruma. önce aşağıya sonra yüzüme baktı güldü. sanki biz halimizden çoq memnunuz amk. bir daha işemiycem ulan. evet.
    1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam