bugün

o kadar temiz yüzlü olmak ki kesin bi hırtlık var bu herifte denilmesi durumudur.

(bkz: mustafa ceceli)
Genellikle çok beyaz tenli olmakla beraber seyreden bir durum.
görsel
Çok Güzeldir keşke bende böyle olsaydım.

mideni mi bulandırıyor.

Tombiş tombul duruyor zaten güzel.bulsaydım yerdim bunu.
görsel
Yoksa bu da mı mideni bulandırıyor.
excornist, başkasına öykünmeyecek kadar gerçekçi olduğunu düşünüyorum.
Öykünmeyecek ne demek.
görsel
Bu biraz bulandırabilirdi ama yine de güzel.
Bana da oluyordu 2021 de.
bir kız vardı uzunköprü yüksek meslek okulunda 2017'de. işletme bölümünde. 2 yıllık. o kadar güzeldi ki onunla seks düşünmek midemi bulandırıyordu anlamadığım biçimde. üniversitede herkes bakıyordu ona. sokakta bakıyorlardı. otobüste bakıyorlardı. bende bakıyordum çok az konuştuk.

hani normalde düşündüğünüzde tahrik eden vücut kısımları o kızı düşündüğümde kusma isteği getiriyordu anlamadığım biçimde.
Kuşkusuz benzetme ne kadar uygun bilmiyorum ama bir kız vardı, yüzü gördüğüm her şeyden temizdi. Kirlilik bulundurmamak bakımından değil, estetik bir beyaz boşluk gibi ve üzerinde, kendisine dönenin anlama imkanlarına sığabilsin diye de leke olarak eklenmiş yüz organları, çizgiler -ki lekesi olsun diye eklenenler, halihazırda temiz ve güzel addedilen parçaların bile onun israf edilen güzelliğiyle defalarca yaratılabileceği... Yetmezmiş gibi O yüzün, yani varlığına yönelen bilincin dalarak gerçekliğine dair sorguyu yapmaktan aciz olduğu yüzün, hareket etmesine tanık olmak var-olmayı sınır krizine sokuyor. Olur böyle şeyler, rabbim bazılarını görmek fiilini, asla yüklem yapamayacak kadar fiili tahrif eden nesneler ile mastar halde çıplak bırakmakla sınar. Onlyfans kapanmış iq, o kadar para gitti boşa.
yok öyle bir şey.