bugün

(bkz: gastrit)
(bkz: ülser)
veya en iyi ihtimal;
(bkz: stres)
(bkz: reflü)
rezene ile veda edilen bela.
her derde deva kudret narının baş düşmanı olan ağrıdır. (bkz: kudret narı)
gece yemek yemekten mutlaka vazgeçilmesi gereken durum. ayrıca sinir ve sıkıntı kesinlikle bu ağrıyı tetikliyor diyebilirim.
sabah alarm yerine sizi uyandıran ağrıdır.
sabah kahvaltısını kutu cola ve 2 dal uzun sigara ile gerçekleştiren, bol acıyla bezediği öğünlerini asitli içecek eşliğinde götüren insanların en kısa zaman da tadına bakacağı şey. düşman başına olması temelli edilir.
şekersiz ılık süt içerek ağrı biraz bastırılabilir.
kekik ile kesin çözüme ulaşabilirsiniz. ben denedim az önce, faydasını gördüm. tavsiye edilebilir yahut bir aktardan bu konuda yardım alabilirsiniz.
soda içerek ya da soğuk, şekersiz * süt içerekte geçebilen ağrıdır * fakat ilerleyen günlerde hala bu ağrı kendini gösteriyorsa mide problermi çıkabilir. en kısa zamanda bir doktora gitmek lazım. *
hafif acıkıldığında gün yüzüne çıkan ağrıdır. iyi gelen ilaçlar, gaviscon, talcid, famodin*.
Allah kimsenin başına vermesin zordur zor.*
löp löp yutulan ağrı kesiciler yüzünden artık yeni nesilde default hale gelmiş durum.
kıvır kıvır kıvrandıran , küfürleri bir makinalı tüfek gibi saydırmamızı sağlayan , midede baş ağrısı hissi uyandıran tıbbi durum.
stres yüzünden ortaya çıkan ağrıdır kimi zaman mideniz deliniyormuş hissi yaratır. derin nefes alıp verdiğiniz an hissetmezsiniz.
gecenin bir yarısı tutup insanı uykusuz bırakır. sanırım bende ki strese bağlı. ne zaman içinden çıkamadığım, canımı sıkan bir düşünce beynimi kemirmeye başlasa hemen çıkagelir.
gastrit hastaları için ölüm olan ağrıdır. sinir, stresten dolayı gelişir. ağrı daha da sinir eder, sinir olunca daha da artar.
an itibarı ile, midemi söküp atsam hala yaşayabilir miyim? sorusunu aklıma getiren vak'a dır. aşk acısının yan etkisidir aslında. sürüm sürüm süründürür.
iki gündür bana hayatı zindan eden ağrıdır. yataktan çıkartmaz adamı. ne ağrı kesici içersen iç, geçmez... ilacını bilip, seninle olmaması, bu ağrıların geçmeyeceği, daha çok çekeceğinin habercisidir.
(bkz: hayatın zindan olması)
süründüren ağrılardan. hayattan bezdirir, baş ağrısı ve dönmesiyle beraber yazın ortasında üşümekle doğal klima etkisi yaratır.
kesinlik le agri kesici kullanilmamasi gereken agridir, zira mide ye zarar verir,

bazilari apandist demis , gobegin sag alt kosesinde ise apandist olabilir ,

gercekten mide agriniz varsa, doktorada gitmemisseniz henuz , bir google yapin en azindan derim,
bir insanın başına gelebilcek en boktan durumlardandır. insanı kıvrandırır sıçamassın hatta o derece.
şu an çektiğim ağrı. 2.5 litre pepsinin dibini gördük arkadaşla hay görmez olaydık. *
insanı hayatından bezdirir. **
vücuttaki diğer ağrılarla karşılaştırılamayacak derece beter bir ağrıdır efenim. makromarket marketler zinciri'nden dün akşam alınan çiğ köfte'yi yedikten sonra yaklaşık bir gündür çektiğim ağrıdır. zehirlenmiş de olabilirim. makromarket'e burdan selam gönderiyorum.
stresten olur genellikle bende.ya da birşeye kafamı taktıysam,çok üzüldüysem.gebertir yahu,hele de kalabalık ortamdaysanız içinizden kaç küfür ettiğinizi sayamazsınız.gidip bi sigara yakılır genellikle bastırsın diye,eh kendinizi durduramayıp abanırsanız da...daha 1 hafta çekersiniz.