bugün

Doktorumun yazdigi Panocer/simflat ilaclari ile kismen onune gectigim agrilardir.
Geceleri ve sabahları artan ağrıdır. Aylar geçti ağrım geçmedi.
Çam reçinesi ile dost olmanız gerekir, bunun ilacı onda.
Kudret narı bire bir iyi gelir. Dikkat edilmezse reflü veya gastrite döner. Reflüde ağza gelen mide asitleri yediğiniz hiç bir şeyden tat aldırmamaya başlar. Gastritte sık sık midede ekşimeler, ağrılar olur. Yemenize içmenize dikkat edin, stresten uzak durun zamanla geçer.
Öldürmez süründürür.
işte bunlar üzüntüden hep.
Normalde çok ender başıma gelen bir şey olsa da bugün (muhtemelen) boğazımı ağrıtacak şekilde bağırmakla sonuçlanan sinir bozukluğu nedeniyle ortaya çıkan ve nefesi bile zehir eden ızdırap.
genelde gece gelen, sırt ağrısı ile birleşince kesinlikle uyutmayan, geldiği anda ne ağrı kesici ne mide ilacı, hiç bir ilacın etki etmediği, lanet olası bir ağrıdır. Vay şu iyi gelir, vay bu iyi gelir diye hiç zırvalamayacağım, ağrının geçmesi için gereken tek şey hastane acilinde damardan alınan güçlü ağrı kesicidir. Ağrı geçtikten sonra ise orgazm ile eşdeğer bir his yaşarsınız.
Batın bölgesini kaya gibi sert hissetmenize neden olan geneli ülser kaynaklı ağrıdır. Yine tuttu başımın pardon midemin belası.
Bir haftadır çekiyorum, kalbimi dahi sıkıştırıyor. Canımdan bezdim kurtulamıyorum, süründürüyor allahsız.
doktora gidilmelidir farklı hastalığın belirtisi olabilir.
güncel Önemli Başlıklar