1. 1.
    ıstırabın diğer adıdır, süründürür...
    düzensiz beslenme, sigara, alkol, acı, stres..her ne halt'tan oluyorsa, çözemedim..
    3-4 ayda bir yoklar, öyle bir söverim ki,küfürler şaşar...
    hafiften başlar, anlarım hemen eve kaçmam gerektiğini çünkü ancak ve ancak yatarak geçer...yatarım, saatler sonra, ki 6-7 saat sürdüğü de olur, nihayet geçer...
    kalkarım, dünyanın en huzurlu adamı olurum, tabii bir daha ki şerefsiz nöbete kadar...
    11 ... nickless cage
  2. 2.
    aslında tıbben çoğunlukla psikolojik olarak tenımlanmış ağrı türü.
    (bkz: (psikolojiktir o)
    1 ... mikrop
  3. 3.
    yaşanılacak en berbat ağrılarda ilk üçe girer. genelde psikolojik olur ya da üşütme belirtisidir. eğer üşütmeyse feci gaz patlamalarıyla beraber kendini gösterir.
    4 ... simetri
  4. 4.
    hayatımda ilk defa 2 ay önce tanıştığım inanılmaz ağrı.bulantı veya yanma gibi değildir.ne yapacağınızı bilemezsiniz.ağrı kesici de içemiyeceğiniz için sürünerek google ulaşıp yöntem arasınız.birkaçgün yerlerde süründükten sonra ''panto'' isimli ilaç normal hayata dönmenize yardım eder.
    ... tambirleydi
  5. 5.
    allah düşmanımın basına vermesin... kardeşim iki senedir çekiyorum. ilaç alıyorum, kullanıyorum geçiyor. ilacı bırakınca tekrar ağırmaya başlıyor. dert yanınca da millet 'neden ilaç kullanmıyorsun' diyor.
    e anasını satayım, ömrüm boyunca ilaç mı içeçem lan.
    bak yine ağrımaya başladı. ama öyle böyle değil çok pis kıvrandırıyor.
    3 ... cuthbert
  6. 6.
    (bkz: zsa zsa zsu)
    ... ghost whisperer
  7. 7.
    dayanilmaz bir agri. bir de ask ile anlasmasi varsa tedaviyi unutun gitsin.
    2 ... vincent vega
  8. 8.
    hayatım boyunca muzdarip olduğum durum..
    kurt cobainle dert ortağısınızdır,kendisi bu yüzden uyuşturucuya başladığını söyler ; ayrıca intihar mektubunda bile mide ağrısından bahsetmiştir..
    mektupta ''alecılar içinde mide ağrısı cehennemi'' diye tanımlamıştır ağrılarını,ve bende bunu yaşayan biri olarak sonuna kadar katılırım..
    hele bide alkol alışkanlığınız varsa ve düzenli ilaç kullanmaya yatkın değilseniz,hayatı mahfetmeye yeter..
    1 ... rosemery bundy
  9. 9.
    (bkz: dispepsi) *
    ... scarface
  10. 10.
    genelde strese bağlı gelişen " midem delindi galiba" paranoyalarını geliştiren ağrı.
    2 ... selsuyuna