bugün

Her an öldürecekler diye korktuğum şahsiyet. *
çıkarttığı kitap sayesinde ne bok olduğu anlaşılan sikimsonik şahıs.
Son günlerde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladığım blogger. Geleceğin Türk Dan Brown'u olacak bu çocuk. Galiba yaşıtız
Insanların görmemek istediklerini yazdığı Için hakarete ugrayaran bilinçli genç. Çok okur düşünür pek görmeye alışık olmadığımız insanlardan. Tirnagi olamayacak insanları artık siklememeyi seçmiştir. Dediği çoğu şeyde haklidir. Ama kör insan dolu buralar.
Kiz oldugu ortaya cikmisti acaba o kiz cidden o muydu? Merak ettiren gizemli kisilik.
takdir ediyorum kendisini ki üç beş yazısını anca okumuşumdur. en azından okuyor, araştırıyor, bakıyor, yazıyor. bu bile kafi ancak birde bu adam araştırıyor abi bak neler demiş diyen sığır sürüsü var ki sorgulamadan bu adamın dediklerini kabul eder. işte bu başarısından dolayı bu adamı takdir ediyorum, o yazıları okuyup illimünati (nasıl yazılıyor bu amk) diye koşan ergeni ise bir ayrı seviyorum. ayrıca unutulmasın isterseniz sizde böyle kanıtlarla benim barrack obama bile olduğumu anlatabilirsiniz bu insanlara.
Sıkmayan dili ve verdiği örneklerle keyifle okunan bir bloga sahip şahıs. Ayrıca araştırıp öğrenen ve bunu da insanlarla paylaşan bir insana hakaret eden zihniyetin ortaya koyduğu emek ürünlerini de görmek isterim haklı olarak.
klasman dışı diye adlandırdığı yazıları diğerlerinden daha çok seviyorum.
Burda kari kiz muhabbetinden oteye gidemeyenlerin bu adama bok atma hakkina sahip olduklarini gormek komik.

Son twitlerinde onemli detaylara deginmis kardesimiz. "cogu insan kotudur. Hatta iyi bir insanim diye gecinenler de. Sadece ellerine kotuluk yapma sansi verilmemistir."

Sorgulayin vicdaninizi.
yeni blog yazısıyla bekleneni verememiştir. naçizane fikrim..

buyrun link; http://michaelsikkofield.....tr/2014/10/tahammul.html
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.