bugün

kitabı çıkmışsa kobrayı salmış insandır. hakkaten çıktıysa süper lan alırım. --spoiler-- açın masonlar arayı salıyom kobrayı varooo --spoiler--
parti kursa oy verilecek insan.
Türkiyede olmam dolasıyla kitabını alamadım inşallah alıcam biraz fazla zeki internete uzun yazıları normalde okumam ama bu adam okutturuyor kaliteli ahlaksız ama sürekliyici çarpıcı örnekler veren kaynatsız sözünü yazılarında çok kullananan süper yazılar yazan adamdır .
ergenlerin "kitabıyı ayıyım" diye ağladığı tırt kişilik.
Yazılarına hayran olduğum insan. Kitabını bulursam kaçırmayacağım.
Kitap yazınca birden soğuduğum adamdır.

Bazı fikirleri de çok yapmacıp geliyor, açıkçası politikaya karışmasın diyorum.
piyon ismindeki kitabı beklentilerin üzerinde olan yazardır. ulan adam blogunu umursamadığı için dağınık yazıyormuş ki ben de kitabı öyle bekliyordum. ama adam resmen murat menteş gibi sürükleyici anlatıyor lan kitapta, şahane olay örgüleri, güzel kurgular, yerinde küçük flashback'ler, otobiyografi tadında sohbetler. çok beğendim lan kaynatasız. cumartesi sırf seninle tanışmak için tekrar gelicem inşallah tüyap'a.
bir copy paste ve çeviri uzmanı.
bugün saat 18:00 da tüyap'ta kitap imzalayacak blogger. allah'ını seven bir fotoğrafını çekip yüklesin şuraya. muhtemelen sevilen radyocuyu görünce hissedilen hayal kırıklığı tarzı bir şey olacak ama neyse.
an itibariyle fotoğrafı gelecek olan yazar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.