bugün

yedinci nesil yazar. hoşgelmiş.
afiyet olsun demek geldi içimden.
sözlüğe yeni gelmiş çiçeği burnunda yazar. entrylerini çok severek okuyorum, harika tespitler yapıyor ve severek takip ediyorum. iyi ki gelmiş, sözlüğe renk getirdi. hoşgelmiş.
yanında cacık olursa güzel iş * kilis li olduğu tahmin edilen yazar * sözlük senin kafana göre at koştur *
sol framede cemaat-karı kız ile başlık görmekten öğüren,öğürmekten yemek borusu yırtılan yazar.
hoş gelmiş.
sefa getirmiş.
7.nesil imiş ne güzel ..ben ise kayıp bir neslin evladıyım.Dohtormuş kendisi öyle deniyor arkasından.
Tarifini en kısa zamanda bekliyoruz.

(bkz: sözlük bana dostumu bul Allahsız)
(bkz: sözlüğün bize kattıkları)
(bkz: Sözlükte dohtor var)
miceddere yiyen adam.
olmadımı hastanede bir odan?
eksik olmasın elinden sodan,
bize heryer eflak boğdan... saygılar ...
çok içten ve duygusal olan, adını merak edip araştırmam sebebiyle oruç oruç canımın pilav çekmesine sebep olan yazar.
(bkz: #9289857) arayıp başlık açsa çok çok iyi olacağını düşündüğüm yazar.

(bkz: okeye donmek)
son derece beyefendi ve hoşsohbet yazardır. imla konusunda hassastır.*
tam bir beyefendi. şöyle ki artık bazı şeyleri aşmış. deneyimlerinden fikirlerinden istifade etmemiz gereken yazar arkadaşımız.
boyumdan memnun olmama yardımcı olan yazar. kendisine teşekkür ediyorum*.
(#9373068) entrysi ile koparmış yazardır. iyiki vardır. sağolsundur.
(#9371767)

satır aralarında demokrat kişiliğini ortaya seren 7. nesil yazarımız. hoş gelmiştir.
yazaların kralı kayıplardadır. *
sessiz sedasız entryleri ile meşgul yazar. kimseye sataşma, trollük etme çabası olmayan yurdum insanı profili.
eski başlıklara şöyle bir göz atan yazar.
nick altına önem verdiğini düşündüğüm ve yazmak istediğim yazardır. merhabalar, hayırlı işler...
nick altına yazıldığını göstermek için bu entryi girmiş olduğum yazar.
silik olmuş yazar. harbi merak ettim şimdi nedenini.
(#10739792)

sempatik ve komik olmak için fena kasan yazar.
doktordur. hasta olan gitsin selamımı söylesin.
üyelik zamanı içerisinde ilk özel mesaj aldıgım değerli bir yazardır. gün geçtikçe entrylerini talip etme fırsatım olacaktır. klavyesi dert görmesindir.
rambo-misal klavyesini bilemiş, mausunu yuvasına yerleştirmiş, oturduğu koltuğa af buyurun kaba etinin şeklini vermiş, diyafram egzersizlerine başlamış, sözlük başına oturmuş yazardır.
hızlı koşacaktır, oku seyrek düşsündür.
boku leylek düşünsündür.
uuserlar kol kola girip gülüşsündür.