bugün

Hareketli ermenice bir şarkı. Bir dönem hitt olmuştu.
Ermenilerin milli marşı
arapça sandığım kayınvalidemin ermenice olduğunu söylediği şarkı. bence güzel nakaratı.
Arapça, farsça, kürtçe hangisi olduğuna bir türlü karar verilemeyen şarkı. Sonradan öğrendiğim kadarıyla ermenice imiş. Hemen hemen her yerde çalıyor. Kısa sürede hit olmuş.
Menak em ashxarum arants kez
Tenchum e im sirte miayn kez
Lur tanjvum e hogis ari tes
Ari tes, Ari tes
Menak em ashxarum arants kez
Tenchum e im sirte miayn kez
Lur tanjvum e hogis ari tes
Ari tes, Ari tes

diye giden honda civic lerde sıkça rastlıyacağımız ermenice parçadır.
Kürtçe veya çingenece olduğunu sanmıştım. ermenice olan şarkı. iğrençtir.
Her caldiginda babam bu sarki neyce acaba diyor ermenice diyorum hadi ya allah allah diyor sonra baska gun tekrar caliyor babam yine bu sarki hangi dilde acaba diyor ermenice baba diyorum olabilir diyor sonra baska bir gun yine ayni hikaye.

Edit: yuh lan basligi ben acmisim.
Gına getiren ermeni şarkısıdır.
Tofoş sahibi neo osmanlıcı gençlerin arabalarında son ses açarak sokakları inlettiği şarkı. Sanırım arapça sanıyorlar şarkıyı yavaşça yaklaşıp kulaklarına şarkının ermenice olduğunu fısıldarsanız kendilerini imha etme ihtimalleri bulunuyor.
amk şarkısı her avm'de çalıyor yeter amk. bir de arapça sanan barzolarda var şarkıyı. off gözden düşse de kurtulsak.
azalarak biten ve unutulan bir arapça şarkı. sonunda kurtulduk şu salak şarkıdan.
dinleyen vatan hainidir.
naga naga amına diye sözleri olan bir arapça şarkı.
bodrumda dilime dolanan ve internete "nagı nagı şarkısı" yazıp bulduğum boku çıkmış şarkıdır.
şükürler olsun kurtulduk bu boktan arabesk rap şarkıdan..
(bkz: unutuldun) (bkz: unutuldun) (bkz: unutuldun) asdgfh
'hıaaammınaa' diye bir sözü de var.
Arapça değil,Ermenice olan şarkıdır.
arapça bir şarkı.
"gına geldi artık" anlamındaki ermenice şarkı.
Bu yaz kulagimizi dudukleyecek olan ermenice, apaci sarkisi.
süper sako ve striptizci hayko diye iki tane çocuğun söylediği sikimsonik bir arap şarkısı.
(bkz: pappayaro).

Ermenice şarkıdır.
Bu şarkıyla ilk tanıştığım yer, gazi üniversitesi spor salonuydu.

Şuan ankara' da bilumum şahinin default özelliği olmakla birlikte sokak başlarında gruplar tarafından adeta ayin havasında dinlendiğine şahit olabilirsiniz.

Not: şarkı ermenice söylenmektedir.
istemsiz şekilde kendini dinleten bir şarkı. hangi dilde olduğunu bile bilmiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=TPjN6N8TgNI
Spitakçi hayko bu şarkıyı Türk gençlerinin arabada son ses dinleyip "piyasa(!)" Yapmaları için çıkarmıştır.