bugün

O da bir şey mi biz dünyanın en güçlü ülkesiyiz bakmayın halk şımarmasın diye söylemiyorlar saklıyorlar gizli güç odakları bunu diye devam edip 1938 de uzaya çıkan ilk insanı da biz gönderdik gibi bilinmeyen şeyleri anlatmak isterdim ama bildiğiniz üzere bu başlıkta bahsedilen eylemin bu ülkede hiç bir şekilde söz konusu olamayacağı gibi benim de anlatacaklarımın gerçeklikle hiç bir şekilde alakası olmadığını hemen anlayacaksınızdır ondan yazmıyorum.
Mhp nin şu an ki oyu yuzde 20 yi geçti.

Hazirana kadar hedef 23.

Hain köpeklerin kökünü kurutmak için mhp diyin birader.
gerçekleşirse eğer,akp nin %40 barajının altına düştüğünün göstergesi olabilir.

(bkz: her barajı meclise girme barajı sanan mal)
Malum doğan medya ve paralel medya hdp için seferberlik ilan ettiler. Hatta mhplilerin hdpye oy vereceğini iddia ediyorlar. böylece akpnin sözünden çıkmayan, onu ayakta alkışlayan, şark kurnazı siyasetinin, çok yenilikçi ve iyi muhalefet yaparak, 12 yıldır nedense yapmadığı muhalefeti artık yapacakları bunların argümanları arasında. Mecliste başkanlık sistemine gerçek anlamda karşı duran iki parti chp ve mhpnin oylarının çok önemli olmadığı söyleniyor. Hayır. Bir baraj varsa oda chpnin ve mhpnin alacağı oyların barajıdır. Ben burada daha çok chp seçmeninin tuzağa düşebileceğine inanıyorum. Eğer hdpliler samimiyseler mhpye oy versinler. Nereden bilelim başkanlık sistemine karşısınız. Kanıtlayın. Böylece bu işe karşı olanlar güven içinde seçime girerler. Yoksa sizin barajı geçmeniz işi daha kolaylaştıracak olmasın.

Edit: chpnin ve mhpnin oylarını arttıramaz diye yaratılmış olan algıya dikkat buyurun