1. 1.
  adamlar islamcı ve türkçü. islamiyet kuranı esas alır. kuranda da kimse kimseden üstün değildir buyrulur. peki ya ülkücülerin en üstün ırk olarak kendilerini görmesi ne yaman çelişkidir?.
  2 -2 ... bengeldimbahargeldi
 2. 2.
  (bkz: 13 yaşındayım boşalamıyorum)
  ... loose aggressive
 3. 3.
  Biz üstün irkiz diyen yok.
  1 ... ailrimed
 4. 4.
  mhp hakkında zerre bilgisi olmayan ezik, siyasetten bihaber ve aşırı derecede cahil insan söylemi. aslında senin bu cehaletle fikir yürütmen en büyük çelişki...

  mhp milliyetçiliği '' milletçilikten '' alır. türk milleti derken zerre ayrım yapmaz... türkmen, laz, çerkez, kürt... aynı eşit vatandaşlık haklarına sahip, milletin fertleridir. bu milletin de adı türk miletidir. ve mhp islama hizmet etmeyi şeref kabul etmiş, ilahi kelimetullah demiş bir davanın ürünüdür.

  yani ülkücülerin '' islamiyeti yaymak '' gibi bir davası yoktur çünkü islamiyeti yayma olayı 2015in uğraşı değildir. ama islama hizmet etmek ve milletini bu uğurda yetiştirip, kültür ve geleneklerini daha önce olduğu gibi bütün dünya'ya öğretmiş bir milletin aziz davasıdır bu.
  1 ... mat1ben0
 5. 5.
  (bkz: fikri 12 yaşında arkadaşları ona aynşıtayn diyor)

  olmayan çelişki.
  ... asfaloth
 6. 6.
  Mhp 3. sınıf türkcülerin partisidir. Çakma milliyetci çakma islamcı abd yalakası boktan bi partidir. vatan millet derler bi apoyu asmaya cesaret edemezler, sağcıyız derler chp ile işbirliği yaparlar, müslümanız derler bi cuma namazı dahi kılmazlar.
  bu adamlar ideoloji çorbası yapmışlar sizler de gidip tuz katmayın. türk ırkı mutlu olsun istiyorsanız bunlara sandıkta oy denizde boy vermeyin derim.
  2 -1 ... gokturk1453