1. 1.
  insanlar neden akp ye değilde mhp ye oy vermeli ? acaba mhp liler kendilerine bu soruyu soruyor mu ?
  cumhur ittifakında akp genel başkanına oy basacaksın sonra gidip neden mhp ye mühür vuracaksın tek bir neden söyleyin ??
  3 ... stallion
 2. 2.
  (bkz: mhp lileri göremeyeceğimiz başlıklar)
  -1 ... stallion
 3. 3.
  nasıl bir mantık kurmaya çalışıyorsunuz anlamak güç mhp şeçmenine gidin akp ye oy verin demediki akp nin yanındayım bu olayda, ittifakıyım dedi. senin mantıktan chp ye neden oy verelim hdp varken gibi anladııın.
  1 -3 ... monroe
 4. 4.
  ak partinin şımardığını düşünmem ve oranlarında düşüşe sebep olma isteğim. oldu mu sayın özgürlükçü ve demokrat geçinen ama kendi fikri ve partisi dışında isim geçince kuduran pek sayın yazarlar?
  -1 ... masklavi
 5. 5.
  vadan millet sagarya tamam mı!

  mehmet bahceli bu ülkenin temel taşıdır. devletin bekası var hem. dış güşlere karşı milliyetci hidayet partisi akp partisini dizginleyecek hem. reyizi kontrol edip ülkeyi uçuracak bahçeli.
  2 ... 0fu0
 6. 6.
  " olsa dükkan senin " dedirtir.
  1 ... teflon
 7. 7.
  barajda kalmaması için verilebilirdi, şimdi iktidar ortağı oldu. neden kalmadı.
  ... ateori
 8. 8.
  Akp'nin şımarmasiymis. iyi, o zaman çak tokadı indir aşağı. MHP ile akp nin ne farkı var?
  -1 ... rumeli71
 9. 9.
  Akp chp hatta sp bbp hdp de dahil tüm partiler fetö sızıntılarıyla boğuşurken, devlet bey kesti attı hepsini partiden temizledi. Ha -iyi- lik mi etti kötülük mü derseniz, siyasi ikbal ve vaadedilen tüm menfaatlere rağmen dik durup ülküsünü satmadı. Hatta bu uğurda, devletin bekası için akp ile işbirliği yapmasını zillet görüp kendisine hakaret eden onca güruha rağmen. işte bundan dolayı Sonuna kadar yanındayız reisin.
  1 -1 ... gazeloglu