bugün

yarın mhp yine akp'ye stepne olacağından akp'ye oy vermiş sayılırlar.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)

tam emin olamamakla birlikte bu seçimde oy pusulasını eline aldığında oy vermeye layık başka barajüstü parti göremeyip oyumu mhpye atacağım sanırım.
Ülkenin refahını düşünüyorsa chp'ye oy vermesini teklif ettiğim yazardır.
buyrun ben değilimdir.
Bir tanesini tanıyorum. *
para verseler gene oy vermem.
fişlememi yapiyonuz lan.benide yazın o fişe.
vatanını seven yazarlardır. tv lerde mhp ninde yalakası olsa mhpde oyunu arttırır. mhp o yüzden güçsüz gözüküyor, kararsız kalmayın, oyunuzu verin mhp ye.

(bkz: oy kullanmaya yaşım yetmiyo)
kararsiz oldugum durumdur. guvenimi yitirmis akp, ilgimi ceimeyen chp bulunuyorken. gozler mhp nin ustunde tartiliyor.
ülkücü değillerdir.
(bkz: yaz beni de)

bunca zaman chp'ye verdik de ne oldu ? hüseyin aygün, sezgin tanrıkulu, kk gibi adamlar partinin itibarını iki paralık ettiler. son kale mhp.
mhp ye bir oy daha yazmanızı rica ederim.
Kendileri moskof düşüncesini savunan insanlar bizleri faşist die itam etmesi komiktir biz defalarca söylediğimiz gibi. Türk düşüncesini Türkçüyüz ülküsüyüz. Bu uğurda karşımıza çıkan herkeze ırkçılık yaparız Türk devletinde Türk e karşı çıkan osmanlıya küfür eden siz solcu köpekler insan değilsiniz Osmanlıya hakaret eden insanları kesiyor ordan oraya saldırıyor bu osmanlı çok lanet bir devlet diye konuşan aydın olmayan zamparalarin yolundan mustafa kemal ATATÜRKün paşa olduğunu bilmeyen ve atatürkçülük adına osmanlıya saldıran batı hayrani piç kuruları bunlar bugün Türk bayrağını yakan ermenilerin yanında ermeniyiz diye bağıran kanı bozuklar olmuştur.
içinde bulunduğum güruhtur. Değerlerine sandıkta da sahip çıkacak Türklük şuur ve onuruna malik, milliyetçi yazarlardır.
MHP seçmeniyim, ailemde MHP li fakat "d e v l e t beyle" bu iş olmayacak. adam vakti zamanında 25 turancı genci Sovyetlere yaranmak uğruna talimatıyla şehit ettiren şef bozuntusu , cimri suratlı ismete sahip çıkıyor olacak iş mi şimdi bu?

MHP demokrat bir parti değil, mhp ulusalcı bir parti değil neden ısrarla partiyi demokrat ve ulusalcı bir kimlik kazandırma peşindesin bahçeli? sorarım sana?
biz idareci değil lider istiyoruz.
Bütün eksiklerine rağmen milli duruşa sahip tek parti olan mhp ye oy verecek yazarlardır.
Hiçbir önerisi çalişmasi olmayan bir partiye oy atmak ne kadar mantiklidir? Ben bu genç kardeşlerimize de aciyorum. Birisi çiksin desin ki mhp şunu yapacak bunu getirecek? Bir reform hareketi yapacak? Yok. Niye yok çunku ulke yönetecek vasıf yok. Belki onlarda diyor ki biz yerimizde rahatiz bizi kimse iktidar yapmasin, olay bu yanin O yuzden oy verirken tekrar tekrar duşunmenizi istiyorum.
Boş oy verecekler diye düşünen zihniyetlere acıyorum. insanlar kendi düşüncesine sahip partilere oy verir yalandan sandık başına geçip "adam olduk artık bi oy kullanmam lazım illaki oyum boşa gitmesin" diye oy vermek gibi bi saçmalık olamaz. iktidar olsun yada olmasın tabiiki seçmen istediği partiye oy verir.
faşisme bir oy daha kazandırıp türkiyeyi bölünmeye götürecek yazarlardır. gelin birlikte saçma sapan milliyetçilik fikirlerine son verelim.
milliyetçi vatansever sözlük yazarlarıdır. (bkz: kap kara)
Yıllardır bu ülkeyi solcular ve sağcılar yönetti de bir boka derman olmadı. Biraz da sizin deyişinizle faşistler! Yönetsin!
devlet bahçeliye rağmen bu secimde oyum MHP ye.
Her şey şişli etfal e ayakta sıçan o teyzeyle başladı. Bir hızır edasında gelecekten haber verdi tüm tc vatandaşlarına. "Ağzınıza sıçacaklar işte böyle, donlarını çıkarttılar bekliyorlar" mesajı verdi herkese. ve arkasından gelen kuranlı pasta, kabeli pasta, üsküdar a kabe, terör tecavüz olayları teyzenin kehanetinin gerçekleştiğini gösteriyordu. teyzenin duygularına tercüman olmak istiyorum ; "milletvekilleri donlarını çıkarttı seçim sonrası ağzınıza sıçacaklar hemde ayakta ve tek parça halinde". akp yobaz ve cahil, hdp soysuz ezik ve terörist, chp egoist. her ne kadar bünyesinde birçok cahil insanlar bulunsa da mhp en namuslu siyasi oluşumdur. tek eksiği var ki aşırı dindarlık. o da gidip bilime yönelme başlarsa o zaman entellektüel yapıyla birlikte milliyetçi duyguların birleşmesi son derece enfes olacaktır.

o yüzden yaz beni de yiğidim.
lunpenlunpenluplunpenluper ve inzaghigi gibi pekekelileri rahatsız eden yazarlardır.

hayırdır gülüm. bu korku nedendir?
Oylarinin boşa gitmemesi için tekrardan bir duşunmeleri gerektiğini duşunduğum yazarlar.