1. 1.
  sayın başbakanın sürekli tekrarlaadığı neden apoyu asmadılar, lafına karşı olan en mantıklı cevaptır. tamam onlar asmadı onlar pis, kaka sen neden asamıyorsun peki asmadığın gibi teröristlerin dağdan indiriyorsun.
  7 -3 ... kenger
 2. 2.
  birde idam kalksın apo asılmasın diye imza atan akp değil sanki . yurdum koyunları sağolsun.
  -2 ... klauss
 3. 3.
  susması yeter diye düşünen, sonrasında olabileceklerden korkan kişilerin yaptığı şeydir. teröristlerin başını yakalamışsın ve öldürmeyerek şehitlerinin kemiklerini sızlatıyorsun. daha azı değil...
  ... tenpura
 4. 4.
  https://www.facebook.com/...650592303145&comments
  ... beng u bade
 5. 5.
  200 kadar yeni yetme tegmen yassiadaya cikip iptal edilmesi ya da ertelenmesi muhmetel olan infazin gerceklestirilmesi icin baski uygulamadi mi zamaninda. ya asilacak ya da biz ellerimizle asacagiz diye apar topar idam etmediler mi menderes'i. peki bu sefer neden kimse cikipta asilacak arkadas demiyor. yoksa ordu ve derin devlet kanadindan birileri tarafindan desteklendigi savi dogru mu? bilgi edinme hakki kapsaminda bu soruma cevap verilmesini istiyorum arkadas. o ona atiyor topu o otekine birde bakmissin top taca cikmis diye milletin hicte yemedigi bir sacmaliktir. millet bu asma kesme muhabbetinden de bikmistir. bir nevi basiretsizliklerini tekrar tekrar gundeme getirip bir terorist orgut liderini ve binlerce insanin katilini beslemeye hatta zamani gelince serbest birakmaya bahane bulmanin oteki adidir.
  ... donato
 6. 6.
  onları zamanındaki iç olaylarla şimdi ki iç olaylar arasındaki farkı anlamayan sözde ulusalcı muhaliflerin ağızlarına sakız yaptığı söylem.

  pkk bu düzeye gedli ise bundan en büyük suç mhp ve kolalisyon hükümetinindir.
  -1 ... menntre
 7. 7.
  akp'nin kısmen haklı olduğu mevzu.
  2001'li yıllarda kürtler sindirilmişti. o ara apo'yu assan, bugün iş bu kadar çığırından çıkmazdı.
  ... caesarrige
 8. 8.
  Leyla Zana yı putlaştıranlar Apo ya daha çok tapacağı için yapılması uygun harekettir.
  ... mmmmmm