1. 1.
  Bugün doğruluğu ispatlanan önerme. Milliyetçiliğin gereksiz olduğunu zanneden kırlarda gezen heidiler bugün yine yan gelip yatarak eleştirmeye devam ettiler. Etsinler varsınlar. iş yorgunu olmama rağmen aldım bayrağımı gittim. Bu ülke sahipsiz değil, kimsesiz değil. Zenginlerin çocukları ölmüyor olabilir biz bu vatanı karşılıksız seviyoruz. Varsın zenginler paralarıyla, o beş para etmez iğrenç bedenleriyle askerlikten ölümden korkup kaçsınlar. Biz bu vatan için her zaman canımızı vermeye hazırız. Teröristlerin götüne alevli mızrak gibi saplanacağız.

  Bizden kurtuluşunuz yok, hayallerinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. bölemeyeceksiniz. Hiç uğruna geberip gideceksiniz, biz canımızı vatan savunmasında vermeye her zaman hazırız.
  11 -5 ... rainheart
 2. 2.
  çizgisinden sapmaması benim için yetmiştir. ampır ampır siyaset fakültesi okuyup sosyal medyada uygulama yapmadım ama en azından oy vereceğim partiyi bu şekilde tayin edebiliyorum.
  10 -3 ... selam ben psycho
 3. 3.
  sınırlarda toprağı koruyan askerdir, mhp gençlik kolları örgütü değil bu ikisi karıştırılıyor sanırım. mhp köklerini türk milliyetçiliğine ve yer yer faşizme dayamış bir bir siyasi oluşumdur. terör sorunu çözülse bu adamların siyaset üretecek bir alanları kalmayacak nerdeyse. varlığı da yokluğu da aynıdır. hatta varlığı bazen daha tehlikelidir. keza aynı şeyi kürt milliyetçiliği yapan hdp kanadı için de söylerim.
  4 -8 ... ucgende alan
 4. 4.
  Terör sorunu çözülse mhp hiçbir şey yapmayacak zannedenlerin olması ne kadar aptalcadır. Milli görüşün benimsenmesi insanlar tarafından ne kadar yadırganmaktadır. Öncelikle ülke çıkarlarını ve türk milletini adalet ve toplum karşısında koruyup gözetecek parti olması bazılarına ne kadar batmaktadır.

  Bu ülkede insan hayatı çok ucuz. Milliyetçiliği ayaklar altına alırsan insana değer verilmez tabi. Bir amerikan vatandaşı filistinde israil askerlerine "ben amerikan vatandaşıyım" diye bağırınca israil askerinin tepkisini gör. Neden biz göğsümüzü gere gere bağıramıyoruz? Ben söyleyim milli ruh sende yok ki elin gavuru senin milliyetine saygı duysun. Artık gaflet uykusundan uyanın.
  4 -2 ... rainheart
 5. 5.
  sık sık atıyor o yüzden.
  2 -1 ... poorploutos
 6. 6.
  bozuk sigortasıdır.
  en ufak gerilimde atar.
  1 -2 ... redrack
 7. 7.
  başbuğ döneminde yüzde iki oy alırken de böyleydi, şimdi de böyle. bir ülkeyi yönetmek için iktidar olmak muktedir olmaktan daha mı evla tartışılır ama dün de devlet bizimdi, bugün de bizimdir.

  üzerimizde vebal var, aklımızda yeminimiz var. 2 kişi kalsak bile teşkilat olup, çökeceğiz fitnenin kursağına.

  mhp' den gidenleri eleştirmiyorum ama ülkücülük mhp' nin tekelindedir, şu vakte kadar da lider bir an olsun teşkilatını satmamıştır.
  7 -8 ... lider teskilat doktrin
 8. 8.
  devlet bahçeli'nin dizaynı yeni mhp elektirik sigortası bile olamaz.
  5 -3 ... noxeca
 9. 9.
  (bkz: kaçak sigorta)
  3 ... ayfonmenusugomlek
 10. 10.
  mhp türkiye'nin safrasıdır.
  2 ... munir bey