bugün

görsel
milliyetçi hareket partisi 300 kişiyi yan yana getiremiyor diyenlere tokat gibi gelmiştir. dün samsun milliyetçi hareketle coştu, cenab- ı allah' ın izniyle de 24 haziran' da türkiye coşacak.
yarısından fazlasını akp seçmeninin doldurduğu miting.
(bkz: herkesi kendin sanma)
chp mitingini hdpli lerin doldurmasına ses çıkarmayanlara, binlerce bozkurt fena dert olmuştur. ak parti dolduracak olsaydı devlet bey ramazan bayramı erdoğan ile istanbul mitingine çıkıp gövde gösterisi yapardı.

mhp mitingidir.
Samsunlu olmasam inanıcam durumdur.
Ulan 40 yıllık partiyi bitirdiniz, miting kalabalık oldu diye seviniyorsunuz. Acizliği bak!

MHPnin asıl potansiyeli iktidardır. Gözünü iktidara dikeceğine saraya yancılık yapanlar miting için seviniyor.

Ne geçecek elinize rte yi başkan Yapınca? Bu mu gurur duyduğunuz hedef?

Bu ne rezil bir acziyettir?
40 yıllık değil, 49 yıllık partidir. evveliyatından haberi olmayan, istikbali hakkında tahminde bulunmasın. gidin kime oy veriyorsanız verin. mhp' ye biz sahip çıkacağız, vatandaş sahip çıkacak.
(bkz: I want to believe)

gerçekten inanmak istiyorum. yıllar boyudur inandığım, güvendiğim partinin böyle mitingler yapmasını istiyorum.
Ama bana da..sanki AKP'nin bir kıyağı gibi geliyor.
Adamı niye o kadar eksilemişsiniz anlamadım. milliyetçi hareket partisi 300 kişiyi yan yana getiremiyor demiyor muydunuz, diyordunuz. Bir sürü bin kişiyi getirmiş mi, getirmiş. Bu da 300 kişi iddiasını açıkça çürüten bir cevap mı, evet cevap. E adam haklı o zaman aq.
türkiye' nin partisi olacaktır. çünkü ak parti tabanındaki kürt kardeşlerimiz, mhp' ye sempati duyuyorlar. pek çok kürt öğrenci ocağa geldi geçtiğimiz dönem. gözlerim doldu. allah birlik beraberlik versin inşallah.

mhp' nin gümbür gümbür geldiğinin kanıtı olan miting.
onların yarısından fazlası akpli değilse bir şey bilmiyorum.
24 haziran' da hdp' ye iyi parti' ye oy verirken vekil çıkaramayacak chp lilerin, mhp mitingini, kendi cümbüş mitingleri ile karıştırması normal.

5 benzemeze karşı cumhur ittifakı.