1. 1.
  Mhp mi kaldı ortada. Şerefsiz bahçeli partiyi böldü.

  Sonraki seçim baraj altı kalır mhp. Amk koltuk sevdalısı.

  Edit: bahçeli gitmeden mhp ancak akpnin arka bahçesidir. Ne zaman bahçeli gider o zaman tekrar mhpmize sahip çıkarız vesselam.
  23 -11 ... matej mitrovic
 2. 2.
  Lafu güzaf. Bilakis itibarını arttırmıştır. Devletin bekası oy ile kıyas edilmez.
  2 -12 ... gazeloglu
 3. 3.
  Gerçek ülkücüler hala mhp'de şükür %3 de oy alsak'ta üç ihlale vurgunuz biz hareketin lideri Devlet bahçeli.
  4 -13 ... delibozkurt
 4. 4.
  mhp zaten dindar kesimi milliyetçi tutmak için vardı, görevi bitti. şu an seçim olsa yuzde 60 akp yuzde 40 chp alır geri kalan partiler yalan olur.
  3 -1 ... syme
 5. 5.
  Rahmetli muhsin başkanda hiç oy hesabı yapmadı unutmayın. Alparslan türkeşte yapmadı. Bu devletin asli sahipleri ülkücülerdir. Onların iktidar olmaya ihtiyacı yok. Onlar zaten devletin gerçek sahibi. ucuz, çıkarcı, kirli siyaset bizi iktidar yapacaksa hiç yapmasın böylesi daha iyi. Ülkücülerin iktidar olmak gibi bir davaları hiç olmadı.
  3 -9 ... gazeloglu
 6. 6.
  Öncelikle doğru tespit , bakkalımdan berberime herkes eski MHP'li yeni AKP'li . Özellikle Berberim her gidişim de Tayyipden bahsediyor.
  MHP artık şey gibi evet milan gibi , bir zamanların efsanesi milan şimdi 4-5 senedir Avrupadan uzak juveye (AKP) koltuğu kaptırmış ligde kalmak için çırpınıyor . Gemiyi terk eden edene .
  Köklü kulüptü pardon partiydi yazık oldu .
  4 ... vladimir vladimirovich putin
 7. 7.
  her zaman demişimdir. bahane g.t gibidir herkeste bulunur. amaç mhp ye oy vermemektir akp ye oy vermektir sadece kılıf değişiyor.
  3 ... tunga tigin
 8. 8.
  Ulan ne sığ insanlar var be, mhp nin iktidar gibi bi amacı yokmuş madem, kapatın partiyi sivil toplum kuruluşu olun, Alparslan Türkeş nasıl oy hesabı yapmadı, Türkeş demedi mi verin yetkiyi 1 yılda temizleyeyim pkk yı diye, ülkücülük öyle ocağa gidip cay icmeyle reislerle sohbet etmeyle olmuyo, ülkücü olmak için önce vizyon sahibi olun neden ülkücü olduğunu bilmeyen adamlar gelmiş burda siyasetcilik oynuyor.
  8 ... sadeceokuyanyazar
 9. 9.
  Taban sağlam olsa niye kaybedilsin sorusunu akıllara getirir.
  1 ... laktozsuz sutlu latte
 10. 10.
  her olaya, özgün bakamayışıdır. eğer bir parti isen ve toplumda belirli kitle ile muhatap oluyorsan kendi çizginde ilerleyecek ve bu çizgiyi bozmayacaksın. mhp de çizgi yok ki. yolu yürümek için birilerine ihtiyaç duyulmakta. bir sağırın bir körü karşıdan karşıya geçirmesi gibi.
  1 ... benimadimcino