bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    evet efendim mhp'nin 2011 seçim beyannamesinde konya-ankara arasına hızlı tren yapma projesi vardır.

oysa ki konya-ankara arasına hızlı tren bu dönemde yapıldı ve bitti, açılışı içinse seçim yasaklarının kalkması bekleniyor.

mhp türk milliyetçisi ama türkiye'ye baya uzak. kendilerine ak icraatlar kitapçığını hediye etmek isterim.
    4 -6 ... teflontava
  2. 2.
    olur öyle.
    -1 ... leyla leyla
  3. 3.
    akp den önce yaparlarsa helal olsun dediğim projedir. zira akp bu konularda çok hızlı.
    1 -1 ... meteora
  4. 4.
    türkçe konuşmasını bile beceremeyen birilerinin türk milleyetçiliği yaptığını savunabildiği bir ülke burası.
    -6 ... suluman48
  5. 5.
    ankara metrosunu karayalcin yaptirip, gokcek ben yaptim diye ortaya cikmisti yonetim degisince. bu da o hesap olabilir, tabii mhp iktidara gelirse.
    1 ... komsu kizi duriye
  6. 6.
    bingöl'e doğalgaz getiren,zonguldak karaelmas üniversitesi ni açan akp nin yanında başarı olamayacak durumdur.
    (bkz: cevap vermiyorsunuz diyarbakır)
    1 ... bugun variz yarin yokuz
  7. 7.
    neden projenin içinden cımbızla çekip yazıyorsunuz? projenin tamamı;

"ankara-afyonkarahisar-izmir, ankara-adana-gaziantep, ankara-sivas-erzurum, ankara-konya-antalya, istanbul-antalya, istanbul-bursa-izmir hızlı tren projeleri uygulamaya konulacaktır." şeklindedir.

proje ankara-konya değil ankara-konya-antalya şeklindedir ki ankara-konya arası hala açılmamıştır ve hala proje halindedir.

12 hükümet eskiten bolu dağı tünelini "biz yaptık" diye sahiplenen, 1992 de kurulmuş zonguldak karaelmas üniversitesini biz kurduk diyen, yıllardır çalışıp dünyanın en başarılı hava yolu şirketlerinden biri haline gelen thy'nin başarısını sahiplenip bilmem ne kadar yolcu taşıdık diyen başbakanın proje anlayışı sizlere de yansımış tabi.
    5 -2 ... durden
  8. 8.
    karaelmas üniversitesi' ni akp' nin kurması kadar şaşırtmamıştır.
    3 ... selim71
  9. 9.
    mhp'nin seçim vaadlerinin ne kadar planlı, programlı ve gerçekçi olduklarının bir kanıtı niteliğindedir. halbuki, söylemekten dilimizde tüy bitti!

- gelin, şu seçim beyannamenize, 15 yıldır 1 metresi dahi hizmete sokulamamış ankara metrosu'nun açılış vaadini koyun,

dinletemedik!
    ... liberalisticcommunist
  10. 10.
    mhp'nin konya'yı ve türkiye'yi ne kadar iyi tanıdığını gösteren güzel bir proje. ancak;

(bkz: yapılmışı var)
    -1 ... ze minbo zuk
kapat