bugün

osmaniye
mersin
adana
ığdır
balıkesir
ısparta
gümüşhane
afyon
manisa
kars
aydın
niğde
kastamonu*
arkadaşlar çaylak yapıldım belli birileri bizi hazmedemedi.10 gün çaylak yapılmışım.ama son sözümüzü
söyleyene kadar burada olacağız.şairin dediği gibi:
Kaybetmekten değil,mücadele etmemekten korkarım...
10a , 10d , 11b , 11c ve 11d .
mersin, adana, hatay civarındaki illerin aralarında olmayacağı iller.
fellahlarla kürtler chp'ye yüklenecek bu sefer. oralarda akp'ninde işi zor.
4 ilde kesin birinci olacak

adana, osmaniye, ığdır, mersin.

karabük, çankırı, burdur, manisa, antalya gibi 10-15 ilde de 1 çıkan parti ile aynı sayıda milletvekili çıkaracaktır.
the sex city.
kastamonu
afyon
kars
manisa
ığdır
niğde

illerinde hayalden öteye geçemez.
mersin kazanacağı il değil, kazanabileceği ildir, mersin de yıllardır chp hakimdir.
öncelikle osmaniye; sonra niğde ovası bozkurt yuvası bunlara binaen ığdır, mersin, adana, kastamonu( murat başesgioğlu faktörü de eklenecek.), aydın, afyon, kütahya, balıkesir, ısparta, kars zor ama bu illerden en az onundan muvaffakiyet bekliyorum. haydi hayırlısı.
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
Iğdır ında içinde bulunmasını istediğim liste. Ulan kaç yıllık türk ilini kürt diye lanse etmeye çalışıyor pezevenkler. Giderseniz farkı anlarsınız zaten, doğunun içinde batı gibi benim memleketim. Iğdır türktür türk kalacak.
mhp çok büyük süpriz yapacak şakirtler şimdiden hazır olsun.
balıkesirle manisayı alması imkansız yerel seçimlerde chp liler destek verdiği için mhp aldı bu sefer oylar bölüncek.
bölünme paranoyası yaşayan illerdir. türk sorunu had safdadadır. allah ıslah etsin illeridir.
diyarbakır olursa kıyamet alameti sayılabilir.
osmaniye, kars, kastamonu, karabük.
(bkz: çuvallamak)
(bkz: ığdır)
aydın,manisa,balıkesir,çanakkale,tekirdağ.
sayılan illerin çoğunluğunda mhp ortaya çıkacaktır ancak ben türk dünyasının bağlantısının kesilmemesi ve birliğinin bozulmaması adına en çok kars ve ığdır'ı almasını önemli olarak görüyorum. hatta hem chp'nin hem de akp'nin kalesi olan birkaç ili alması da bu iki partiye de ders vermesi açısından iyi olacaktır.
(bkz: adana)
(bkz: adana istiyor mafya geliyor)
erkeklerinin tespih kullanma ve topuğa basma oranının yüksek olduğu illerdir.
aydın kesinlikle değil. Isteyenle istediği şeye iddiaya girebilirim. Aydın kesinlikle değil. Onun dışında iğdır, osmaniye, isparta kesin adana balıkesir Belki.
gönül isterki tayyip'in; ''bunlar fırat'ın doğusuna bile geçemez'' dediği mhp yurdun en doğusundaki ığdır'ı alsın da akp'ye kapak yapsın. hatta yanında kars, erzincan, elazığ'ı falan da alsa tam kapak yapmış olur.

mhp'nin her yaptığını tasvip etmesem de istiyorum hakikaten buralarını almasını. bu sayede sadece akp'ye değil bdp'ye de kapak yapmış olacak. ''alın size işte kurtarılmış bölge öyle değil, böyle yapılır'' diyecek.
Izmir. Şaka şaka.
aydın'da alması imkansızdır.
güncel Önemli Başlıklar