bugün

Her ilde başkanlık kuran mhp'nin hakkari'de kurmaması durumudur. ilginçtir.

Ekleme: ben türk milliyetçisiyim. Bu bilgiyi paylaşmak istedim.
bdp nin trabzonda il baskanligi acamamasi durumu.
Karadeniz hatırası. *
http://www.ordugazete.com...rim-kaldi/HaberDetay/2334

alın lan hainler.
Ortada devlet otoritesi falan kalmadığındandır.

Osman pamukoğlu hakkari elden çıktı diyeli 2 yıl oldu. Yakında iktidar partisi akpnin bile il başkanlığı kapanırsa şaşırmam.

Özellikle son istihbarati raporlar artık hakkaride tek hakim gücün pkk olduğunu gösteriyor. Öyle olmasa çok partili bir sistemin olduğu ülkede bdp %80-90 gibi bir oy alamazdı hakkaride. Bu diğer siyasi alternatiflere hiçbir yaşama şansı tanımadıklarını ve orda bir kurtarılmış bölge oluşturduklarını gösteriyor. Bunu akp bir nevi kendi eliyle yarattı aslında. istese iktidar partisi olarak her imkanı kullanarak orayı tekrar güvenli hale getirirdi. Ancak bu yapılmadığı için şimdi akp bile teşkilat olarak orda zor durumda. Siyasi çalışmalarını yürütemiyor, siyasi propoganda yapamıyorlar. Malum çok demokratik(!) bir yönetim var orda.

Sonra da neymiş? eşitlikmiş, kardeşlikmiş, özgürlükmüş...

Koyam böyle kardeşliğe!!
Akp'nin, Süper gücün, dur dur hatta devletin ta kendisinin mitinge gidip itin götüne sokulduğu insanlığın siktir ettiği kandilin emrine girmiş ucube bir Kürt Yerleşkesinde il başkanlığı olmamasıdır. Benim askerimin sokak ortasında infaz edildiği bir toprakta sivil türk ne yapsın?
yaşasın halkların kardeşliği, barış ve demokrasi(!) diyenlerin iki yüzlülüğünü göstermiş durumdur.

bunlara kalsa kimse hakkaride teşkilat açmasın, kendi bölgelerinde başka siyasi parti bulunmasın ancak bunlar türkiye'nin her yerinde teşkilatlansın. oh ne ala böyle demokrasi!!

sen beni hakkaride istemiyorsan dert etme sakın!!! ben de seni aydında, izmirde, edirnede, bursada, balıkesirde orda burda görmek istemiyorum.

kurmak istediğiniz o hayali b*kistan devletinin sınırları neresiyse sadece oralarda örgütlenin. sonra izmirde aydında teşkilat binalarınıza taş atıldığında, teşkilat binalarınız yakılmak istendiğinde ağlamayın sakın!! sizin olduğunuz kadar bizim de meşru müdafaa hakkımız var. sizlerin pis ve aşağı kültürünüzü kendi şehirlerimizde görmek istemiyoruz. bana yaşama hakkı tanımayana bende yaşama hakkı tanımıyorum. kendi şehrimde bdp binalarını görmek zorunda da değilim. basın gidin kendi b*k çöplüğünüze de güzelim şehirlerimizi pisliklerinizle mahvetmeyin.
oraya gidip de o parti teşkilatında çalışacakları başlarına gelebilecekleri durumu düşünüp en iyisini yapıyorlar bence. ne yapsınlar mhp gençlik teşkilatı da grup kevgire mi döndürsünler insanları.
Sözlük yazarlarının rengini, cinsini cibilliyetini belli edebilecek başlık.
daha geçen gün bitlis'te tillo dayı'yı öldüren şerefsizlerin baskısı nedeniyle olması muhtemeldir. askeri dahi böyle sorunlu bölgelerden alıp izmir'e, eskişehir'e göndererek sıfır otorite ile dünya liderliği hayalleri kuranlar sağolsun. türklerin anadolu'daki tarihine damga vuran hakkari balbalları ile isimleriyle güneşi yükseltenler anıtı gibi değerlere ev sahipliği yapan bölgenin bir avuç bebek katili ve sempatizanlarının propagandası ve baskısı altında bırakılması da bütünleştirici üst kimlik anlayışındaki bir toplumsal partinin faaliyetine ket vurmuştur. tabii bunun baş sorumlularını herkes bilmekte ve 7/24 görmekte.
gereksiz gerilimlere yol açmamak için faydalı bir iştir.
tabi 80 öncesini bilenler aslında bunun MHP için zor olmadığını bilirler fakat MHP doğru olanı seçmiştir.

not: partilerle işim yok ülkenin geleceği ile daha çok ilgiliyim. ülke ilerlesin de kim ilerletirse alkışlarız.
yazma nedenemiz 80 öncesi dediğimiz yılların üzerinden 30 seneden fazla geçmiş olmasıdır, yani çoğu insan o yılları yaşamadı.
mhp nin doğuda siyaset yapamaması ile ilgili olan durum.

Mhp nin hayalindeki yönetim şeklinin birleştirici değil bölücü olduğunuda gösterir aynı zamanda. Mhp türk milliyetçiliği yapan bir parti. Türkiye topraklarında türküm demeyen hiçbir etnik gruba yaşam hakkı tanımaz. Bu yüzden mhp li arkadaşlarınızla siyaset konuşamazsınız. Türkiyenin belirli bölgelerini bombalamaktan falan bahsederler. Bu kapasitedeki insanlarlada siyaset konuşmak seviyemizi düşürüyor kardeşlerim gerçek bu kusura bakmayın.

Not :Ülkücülerden bahsetmiyorum 2014 yılının mhp lilerinden bahsediyorum.
adamlar kurdistani kurmusken mhp den farkli topraklardaki bir sehirde il baskanligi acmasini bekliyorsaniz cok yaniliyorsunuz. guney dogu ya giris icin kimlik kontroller, on kesmeler hat safhadayken, askerler bolgeden cekilirken, silahlar susmusken(!) bizden bunu bekleyemezsiniz. resmi olarak tanimamis olabiliriz ama bu kansizlar bir teror devleti kurdu ve bunu kabul edemiyoruz. eger siz hala sozde cozum surecine inaniyorsaniz bu konudada yaniliyorsunuz! terorle mucadele masada degil savas meydaninda, inlerinde cozulur, kan dokerek cozulur! eger akp cemaatcilerle ugrastigi kadar pkk ile ugrassaydi cok daha onde bir ulkemiz olurdu.

yarin sokaklarda savaslar ve catismalar baslayip artinca kimsenin boyle bir derdi kalmayacak!
hükümetin ayıbıdır.

10 tane adam bulup il başkanlığı açmak zor değil. ama yalandan yere milleti tahrik etmeyi tercih etmiyor mhp.
Müslüman adamın 5vakit namazından önce milliyetçi değil ümmetçi olması gerekir.
hakkari ilinde insanlığın değil yağma ve ölümün geçerli olduğunun göstergesidir. kanıtıdır.
tillo uçak örneğinde olduğu gibi güney doğu anadoluda ülkücüler katliama uğradığı içindir. siz insanlığı öğrendiğiniz zaman teşkilatımızı kuracağız.
güncel Önemli Başlıklar