1. 20.
  2006'da milli görüşçüler, 2010'da liboşçuklar ve 2014'te de hevoşlar bu kafadaydı.

  Sonuç ne oldu peki ?
  Kocaman bir hüsran.

  Buradan yola çıkarsak; AKP,Mhp'den sonra başkalarının fikrini iktidara taşıyacak ve Mhpli mallar da siyasi manada mastürbasyon yaptıklarıyla kalacaklar.
  3 -2 ... ataturkcu 20
 2. 20.
  olmayan gerçektir. bilgilendirme amaçlı yazıyorum ; çözüm süreci denilen ve gerçek muhaliflerin en başından beri karşı oldukları saçmalık mhp ile ittifaktan dolayı sonlandırılmadı. 2015 genel seçimlerinde doğudan iktidar partisine beklenenin çeyreği kadar oy çıkmaması ve hdp denilen terör sevici partinin yüzde 12-13 lere dayanması neticesinde oldu. bu olay haricinde de iktidar partisi mhp yi ve başındaki muhteremi ciddiye almamaktadır. 2019 seçimlerinde istedikleri oyu alamazlar ise hdp ye yaptıklarını mhp ye de yapacaklar istedikleri oyu alırlarsa mhp yi görmezden geleceklerdir. çok bir zaman kalmadı rabbim ömür verirse göreceğiz hep beraber..
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 19.
  hı hı öyledir ülkücü şerefsiz diyerek yollanacak sözde iddia.
  -4 ... gezi parki direniscisi
 4. 18.
  bir dönem bahçeli'ye muhalif olan milliyetçi benim de katıldığım düşünce.

  doğudaki hdp'li belediyelere kayyum da bizzat mhp'nin eseri.

  daha atılgan ve net bir dış politika da.

  a haber kızılelma savunuyor.

  ne kadar sürer bilemem ancak %13 oy ile gelinecek son nokta.

  üstelik parti ikiye ayrıldıktan sonra mhp'nin baraj altı kalması muhtemel. bir sonraki seçimde de kalan üç beş oyu iyi partiye kayar ve kapanır giderdi.

  şimdi ise baraj altı kalacakken meclise girecek. ve bu durumun devam etmesi ikinci çözüm sürecine, ikinci haburun oluşmasına engeldir.

  mhp'nin kaybı yok bu ittifakta.
  2 ... eylulsabahi
 5. 17.
  mhp nin bundan sonraki gerçeği, cumhurbaşkanı yardımcılığını kapmak için ittifak senaryolarını gündeme taşımaktır.
  -1 ... monk of monkmountain
 6. 16.
  mhp devleti yönetmiyor akp mhp'yi kullanıp kendisini nimetten saymasını sağlıyor ama ilk seçimlerde bu geri viteslerin tükürdüğünü yalamaların karşılıgını baraj altında kalarak ödeyecekler bence.
  3 -1 ... exlamabin
 7. 15.
  mhp'nin politikaları uygulanıyor olsa başından hatalı olan suriye politikası sil baştan yenilenir, arap'ın iç meselesi için türk milleti mağdur edilmeye devam edilmezdi.

  6 senedir teröristler bizim sınırı boylu boyunca ele geçirdiler, bütün istihkamlarını kurdular, bizimkiler izledi, izlemekle yetinmeyip bir de peşmerge desteği gönderdiler. şimdi hiçbir sorumlulukları yokmuş gibi kahraman edasıyla afrin'e girdik, sonuç ne olacak peki, fırat'ın doğusundaki suriye'nin üçte birini kaplayan alan hala pkk elinde, amerika bölgede üslerini kurmuş bekliyor. afrin'den sonra ne yapılacak, bu bölgenin temizlenmesi için ne gibi bir plan yapıldı, bilen var mı?

  mhp şu an gerçek ilkeleriyle yönetiliyor olsa idi, hükümete izlenecek süreç için önerilerde bulunur, esad ile ortak çıkarların gözetilmesi gerektiğini hatırlatırdı. şu anki mhp içi boş hamasetten başka, gaz vermekten başka bir şey yapmıyor. devlet partisi imajıyla senelerce kendini ispat eden mhp şu an tamamen devlet adamlığından uzak durumda.
  2 -3 ... ateistvaiz
 8. 14.
  oh amk lan ne güzel,okuma araştırma,düşünme,kafadaki boşluğun sebep olduğu hafifliğin getirdiği rahatlık falan.
  hayat bu itlere güzel yemin ederim,yala diyorlar yalıyorlar,sus diyorlar susuyorlar,havla diyorlar havlıyorlar.
  ülkeyi soyuyorlar mı,terör örgütlerinin kucağına mı atıyorlar,ekonomi mi çökmüş,eğitim mi iflas etmiş,çiftçi intihar mı etmiş dünya siklerine minare götlerine yemin ederim.
  4 -3 ... exlamabin
 9. 13.
  survivor taner? sen misin la?
  1 ... exlamabin
 10. 12.
  Mhp mi kaldi. Tek careniz (bkz: sinan oğan)
  -2 ... titia