1. 1.
    Akp nin aklında olan projelerini birinden destek alınca hemen gerçekleştirmesi ile olan olaylardır.
    Ayrıca 15 temmuzdan sonra mhp kendine gelmeye başladı bu da güzel bir olay. Umarım bozulmaz.
    4 -2 ... kizlar ucuolaa
  2. 2.
    Akp oyları düşüyor diye barış sürecini bitirmeseydi, MHP yine AKP ve HDP'ye neler yaptırmayacağını anlatıp bir köşeden süreci izliyor olurdu.
    Devlet Bahçeli'nin koltuğu korumak için AKP'ye yanaştığını anlayacak zekamız var. Yargıtay kararı ortadayken 3. asliye hukuk mahkemesinin tedbir kararı vermesinin bu konuyla bağlantısız bulmuyorum.
    1 -4 ... birentrymvardinleyin
  3. 3.
    Zınk ! Yanlış tespit. Mhp kendini bile yönetemiyorken ülkeyi bilemiyorum yani senin yönetimin benim aylık mazutuma yetmez...
    -3 ... sombahce
  4. 4.
    çözüm sürecinini bitip operasyonların başlaması,
    suriye'ye müdahale (fırat kalkanı),
    pkk'lı teröristlerin tv'lerinin kapatılması,
    hdp'li vekillerin tutuklanması,
    pkk'lı akademisyen, memur vs'nin tutuklanması,
    sosyal medyada pkk lehine paylaşım yapanların tutuklanması... tamamı devlet bahçeli ve mhp'nin operasyonu. belki de bunları yap başkanlığa destek veririm gibi bir pazarlık dönmüştür.
    3 ... aklakara
  5. 5.
    şu anda apo ile aynı durmasından belli.

aynen böyle duruşunuzu bozmayında.
    2 ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    Genel doğruları söylemiş olmadı ve sonradan bunların yapılmış olması ona atfediliyor. Şişirin kendinizi. Patlayınca üzerime sıç-ramayın yeter
    ... usop kun
  7. 7.
    Yönetim konusunda kavram karmaşası yaşayan kişi zırvası. Kim kimi yönetiyor bir daha düşünmek lazım.
    -1 ... serdarsl06
  8. 8.
    mhp nin devleti bilfiil yönettiği gerçeği
    3 -1 ... ekonovich
  9. 9.
    "Noldu zorunuza mı gitti amk kızıl komünistleri?" Dedirtir.
    2 -1 ... kazakistanli
  10. 10.
    olmayan, inanmaya hazır mhp tabanı tarafından inanılan sözde gerçek.

küçülen, güç kaybeden, tekrar güçlenmek için güçlüden yana taraf almayı kendine strateji belirleyen bir partiden söz ediyoruz, bunun aynısına doğu perinçek tayfası da inanıyor mesela...
    -1 ... mukallit