1. ?.
  ajanslara düşen haber şu şekildedir:

  ------
  Baykal, üç hilal rozetlilerce önce Sivas'ta, ardından da Giresun'da övgü dolu sözlerle karşılandı. Divriği Belediye Meclisi Üyesi MHP'li Kemal Yeşilyurt, ;Ulusalcı çıkışı bizimle aynı. Memleket adına hangi konuda olursa olsun desteğimizi veririz. dedi. Giresundaki görüntünün mimarı MHP il Başkanı Mahmut Karakuş, Geçmişte birbirimize yanlış tanıtıldık. Deniz Beyi severim. izlediği politikaları destekliyorum. 'Altı Ok'un biri de milliyetçilik. Omuz omuza olmamız gerekiyor. Bu mesajı vermek istedim. ifadelerini kullandı.

  -------
  kimse mhp rozeti takarak kendini mhp misyonunun temsilcisi zannetmesin. mhp nin ulusalcılık değil, türk milliyetçiliği diye bir davası vardır. hareketlerin münferit olmasını umuyoruz. aksi halde tek başına iktidarın devam etmesi kaçınılmaz olacaktır.
  3 -8 ... palta
 2. ?.
  amerikan evlatlarının son zamanlarda gerçeği görmeye başladıklarının kanıtı eylemlerden biridir. zamanında amerikanın tüm kışkırtmalarına kanıp kardeşlerini öldüren tosuncuklar bugünlerde doğruyu görmeye -az da olsa- başladılar.
  4 -3 ... düttürü
 3. ?.
  aklima gecen belediye secimlerinde duydugum bir haberi getirrn hede..belediye secimleri oldugu donemde yasadigim sehirdeki akp kadrolasmasina ve kadro elemanlarinin hepsinin imam hatip li yada seriatci oldugunu goren mhp li uyeler ulkenin gidisatindan korkar ve tum uyeler olarak secimlerde akp karsinda sansi olacak chp nin vekile oy vermeye karar verir ama ne yazik ki chp nin adayinin karanlik bir isim olmasindan dolayi vazgecillir bu destekten
  1 ... scurtel
 4. ?.
  deniz baykal diğer solcularla anlaşamazken bu müttefiklik garip geldi bana. gerçi akp yönetimindeki tek parti iktidarının devamı sağlıklı bir şey olmadığından birilerinin sağlam muhalefet yapması gerekiyor. muhaliflerin şimdilik birleştikleri de aşikar. bunlar yine yarın obür gün birbirlerine girerler nasılsa.
  ... seamea
 5. 1.
  türkiye'deki çoğu partinin kaderidir radikal söylemlerle yola çıkıp gittikçe merkeze yaklaşmak..aynı zamanda deniz baykal'ın ;

  'biz bu ülkede islamı en iyi yaşayan partiyiz '

  sözleri unutulmamalıdır türkiye'deki parti gerçeğini anlamak adına..
  -4 ... rasko
 6. 2.
  (bkz: eski düşmandan dost olmaz)
  (bkz: 80ler)
  2 -1 ... tttddd
 7. 3.
  mhp lilerin daha çok sempati görmek ve kendilerini kro diye nitelendiren ve kendilerinden farkı olmayan kesimden oy toplamak için yaptıkları girişimdir.
  1 -4 ... ozgun
 8. 4.
  şu an chp nin muhalefet olma adına savaştığı lübnan a asker göndermeme olayı mhp nin düşünceleriyle çakıştığı için dostluk , yakınlaşma gibi komik durumların olmadığı sadece milletini düşünen partinin içinden geçeni mecliste chpnin yapmasıyla meydana gelen destek..
  (bkz: allah korusun)
  1 ... aktif matkap
 9. 5.
  hiç bir şeyi beğenmeyen vatandaşlarımızın burun kıvırdığı olay..
  buyrun rte iktidarda zaten.. üzülmenizin gereği yok.. yakında 6 yaşında çocukların bile kafası kapatılmaya başlanıcak.. işte o zaman ''kıro'' diye nitelediğiniz milliyetçileri mumla arayacaksınız..
  4 -2 ... selmagezinir
 10. 6.
  mhp kuruluşundan beri ne yaptığı ve ne yapacağı belli olmayan bir parti olduğu için bu duruma şaşırmamak gerekir. Başörtüsü yasasına imza atan mhp, chp ye göz kırpan mhp, bu ülkeye hiç bir şey katmamış bir partiden gene hiç bir manası olmayan hareket.

  not: milliyetcilik kimsenin tekeli altında değildir. Ayrıca mhp milliyetci bir parti değildir. milliyetci partinin ülkücü mafyası olmaz.
  3 ... cehennem tanrisi