1. 1.
    başlığın tam hali, "mhp'li kaynaşlı belediye başkanı birol şahin'in kadın voleybolcu paylaşımı nedeniyle istifasının istenmesi" şeklindedir.

devlet bahçeli tarafından gerekli görülmüş yine, bahçeli'nin talimatı ile belediye başkanları listesinden adı düşürülmüş!

bu duruma ise, birol şahin'in üstte de belirttiğimiz gibi kadın voleybol takımı hakkındaki paylaşımı neden olmuş. açıkçası, birol kardeşimi tebrik ediyorum. hakka ve hakikate tercüman olmuş!

din dışı, iman dışı, islam dışı kalmamış da ocak dışı kalmış! ne gam.

https://www.ensonhaber.co...rM74xlcXUQ8x3o21OGX4idiRI
    1 -2 ... tc iyesta sert
  2. 2.
    Bir yobazın istifasının istenmesi olayıdır. Bahçeli az da olsa bazen doğru şeyler yapıyor. Tebrik ettim.

Ayrıca Müslüman islamiyet falan diyorsunuz da orada oynayan voleybolcuların Müslüman olduğunu nereden biliyorsunuz?

Önemli olan ay yıldızı en iyi şekilde temsil etmek. Kızlarımız da bunu çok mükemmel bir şekilde başardılar.

He ayrıca tüm maçları izledim. Çoğu kişi izledi. Hepimiz meryem, hande gibi oyuncular smaç atacakken hadiii diye avazımız çıktığı kadar bağırdık. Çünkü milli takım bu. Ama sizin gibi sapık yobazlar kızlarımızın götlerine bacaklarına bakacak ve bunu tahrik unsuru görecek kadar namussuzsunuz. Ama şaşırmıyorum. Sizin gibiler kendi öz kızından medet umar.
    -1 ... kralina catarim belaya batarim
  3. 3.
    Hemen de yobaz. ulan teröristler birşey dediğinde terörist seviciler birşey dediğinde hemen ifade özgürlüğü deyip mıymıy yapanlar, adam inancıyla örfüyle alakalı düşüncesini söyleyince ağzından salyalarını saça saça saldırıyorlar ikiyüzlü münafıklarsınız başka da birşey değil...
    2 -1 ... evanderholyfield