bugün

tek vücut halinde mhp genel merkezinden çıkmayı başardığı için şanslı olan akit muhabiridir.

her ne kadar şiddete karşı birisi olsamda, bizim kutsal saydıklarımızı kahpece iftirayla lekelemeye çalışan bu satılık gazetenin uşaklığını yapan zırtapozlara haddinin bildirilmesi öyle rahatlattı ki beni...
artık bu Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı köpeklere nefes aldırmak yok, onlara anladığı dilden konuşmak farz oldu. son olarak, olayın baş aktörerine diyeceğim tek şey; "vuran eller var olsun..."

http://www.gazete2023.com...-muhabirini-mi-dovdu.html
Sevindiren olaydır. Bu aziz millet hainlerin hesabını sormuştur, soracaktır.
ücreti verilmeyen fahişeler gibi köprü altına bakılan akit muhabiridir.
Her ne kadar Akit muhabiri de olsa şiddeti meşru göst..... Şaka la şaka kurtcular iyi yapmıştır, ellerine sağlık.
şiddet yanlısı değilim ancak bu satılmış gazetede çalışan herkes dayağı hakediyor dolayısıyla yapanları kınıyorum, insan bir haber verir.
Evet o muhabir böldü soydu birbirine dusurdu bu ulkeyi. intikamimizi aldik. Hey gidi be.
Dayak yiyen muhabir "mehmet özmen" tam bir provokatördür. Her gittiği yerde dayak yeme amacı taşır. Daha öncede kitap fuarında ekrem dumanlı ve fetocu şakirtler tarafından hırpalanmıştı. Hdpliler arasına da karışmış ama orda dayak yememiş sanş iste.
silkmediklerine dua etsindir.
Güzel olaydır efendim.
muhabir emir kuludur asıl dövülmesi gereken patronları ve patronlarının ağ babasıdır. atatürk e hakaretin hesabını bir gün verecekler ve o gün çok uzaklarda değil!!!
kardeşimiz olan muhabirdir.dövenler ise pek bi delikanlı geçinen fakat her fırsatta bir kişiye 10 kişi dalabilme potansiyeline sahip yandan yemiş yeni nesil mhp'lilerdir.
Kınadığım sadece mhp genel merkezinde dövülmesidir halbuki ben tüm partilerin genel merkezlerine yazarların dağıtılıp dayak atılmasnı beklerdim ülkücüler adamsınız aferin size bugünün ( in ) i siz ( aut ) u akittir gözümde bilin istedim ...
Ataturke yapilan o resimlerden sonra yapilacak bir aciklama yoktur iyi yapmişlardir.
(bkz: doğanın bir kanunu) 'ndan haberi olmayan muhabirdir.

kurt inine it girerse hırpalarlar.

not: it mecazi. *
canını zor kurtaran edepsiz akit muhabiridir.
akabinde müslüman mahallesinde salyangoız satmaya kalkan muhabirdir. aslında şaşmamak gerekir. bu arkadaş bunu hep yapıyor.
doğru ise genel başkana kolundan çekip soru sormaya kalkmış. sonrası sen misin devlet bahçeli'nin kolundan çeken vur ha vur şeklinde... iyi olmuş diyemeyeceğim, çünkü malzeme verilmiş oldu. öte yandan bu gazetecideki kendine güveni anlamak da zor. benim böyle bişey yapmak için bir şişe viski içmem gerekir.
Ülkücülere, silah sıkılması sonucunda olmuş olaydır.
Mehmet Özmen denen bu şahıs yeni türkiye'nin pkklı şefki aşiretine emanet edilmiş istihbarat teşkilatının maaşlı elemanıdır...

insanlara tekme tokat saldırıp, bir yandan da "özgür basına saldırılıyor" diye çığlık atıp bir süre sonra kendini yere atar. sonra aniden - kalp krizi geçirseniz 1 saatte gelemeyen - ambulans ekibi ortada biter ve bunu hiçbir darbe almasa bile sanki uçurumdan düşmüş gibi sarıp sarmalar o arada bol bol görüntüsü alınır.

kürt - ermeni kırmasıdır.