bugün

meclis'te yaşanabilecek olay ;

x partiden vekil : pardon beyefendi orası benim yerim yanlış oturmuşsunuz..
mhp vekili : oturacağım yeri sana mı soracağım lan ?
x partiden vekil : ama orası yıllardır benim yerim burda bir oturma düzeni var.
mhp vekili : başlatma lan düzenine ananın karnından düzenle mi çıktın ?
x partiden vekil : lütfen terbiyenizi takının ayıp ediyorsunuz.
mhp vekili : sen bana terbiyesiz mi diyorsun dümbük !
x partiden vekil : .........
mhp vekili : gel lan buraya kaçma,erkeksen kaçma lan !
(bkz: beyaz corap)
(bkz: kalin altin kolye)
(bkz: killi gogusler sergisi)
(bkz: beyaz mintan)
(bkz: kalin gumus yuzuk)
(bkz: utusuz takim elbiseli tipler)
(bkz: sokaklarda ter kokusu) **
aynı mantıktan gidersek arap-kürt kırması tiplerde dört bir yanı işgal etmeye devam edecek ve hayat dahada çekilmez olacaktır.
mecliste olmadıkları süreçteki gibi köşelerde solcu bekleyen tiplerin artık meclisteyiz "biraz daha aklı selim davranalım" (akıl mı dedim ben?) deyip daha bir sakin davranmalarını umut ettiğimiz tiplerin çok, olayların az olmasını dilediğimiz bir süreç olması dileğiyle hayırlı olsundur.
ülkücülerin garip davranışlarından(oruc tutmadıgı icin bir adamı doven ülkücü, saygısızlık gördügünü savunup adam döven ülkücü, tanıdıgı-tanımadıgı herkesten "saygı" bekleyen ülkücü, keyfi adam dövmeyi bir halt sanan ülkücü, sırf kendinden farklı düşünüyor diye adam döven ülkücü, kürtlerden sırf kürt oldugu icin nefret eden ve her fırsatta ölmeleri gerektigini söyleyen ülkücü vesaire) bıkmış kişi söylemi. umarım yanılır diyoruz.
(bkz: saçmalama altan)
oruç tutmadığı için adam dövenin , hz.muhammed'in saçlarının uzun olduğunu bilmeyip uzun saçlılara saldıranın gerçek ülkücülükle zaten alakası olamaz , onlar çevre yapmaya çalışan , kendini birilerine kabul ettirmek zorunda hisseden androidlerdir dedirten hezeyan.
güncel Önemli Başlıklar