bugün

devlet bahçelinin vaatlerine kapılmış ülkücü beyanı.
(bkz: yohğğammaıınaa)
Krize sokmasın da.
her ne kadar alternatif olmadığı için oy vermeyi düşünsem de benim dahil olmadığım beklentidir. 2001 krizini, türk lirasının birden bire değer kaybettiği zamanları dinledikten sonra bu ülkenin başına hangi parti geçerse geçsin yine gerçekleşebilir. parti faktörünün ancak süreyi değiştirebileceğini düşünüyorum. allah tekrar yaşatmasın milletimize o zamanları ama en kötü senaryoyu da kurmak lazım kafada diye düşünüyorum. gelelim seçim vaatlerine. yanlış hatırlamıyorsam 1400 lira asgari ücret vaadi var milliyetçi hareket partisinin. bu vaat olmasaydı inanın daha gerçekçi olacaktı ve sandığa gittiğimizde içimiz daha rahat bir şekilde oy kullanacaktık. zira parti bu vaadini gerçekleştirirse ülke ekonomisinde olumsuz yönde büyük çaplı bir değişim olacağını düşünüyorum. asgari ücretin 1400 lira olması demek iş verenlerin çalışan sayısını düşürmesi ve bununla orantılı olarak işsizlik oranında artış demek. aynı zamanda basılan türk lirasında artırıma gidilmesi ve bununla birlikte paranın değer kaybetmesi demek.
filistin'den israil'i yok etmesini beklemek daha gerçekçi bir hayal olur.
bunu diyenler hdp'den medet umuyor, işin en komik kısmı da orası zaten..

ak trollerin ve hdp'li teröristlerin orta hezeyanları.

ya devlet başa, ya kuzgun leşe..