bugün

şayet mhp'de kongreye hukuka uygun veya değil ne bugün, nede yarın izin verilmeyecek ise olması gerekendir.

milliyetçi hareket partisi'ni kutsal kılan nedir?
milliyetçi hareket partisi, anadolu'da yıkılmaz türk varlığını koruma yolundaki bir araçtır yalnızca.

şayet o parti bir şekilde türk milliyetçiliğiyle kendini kamufle edip başka şeyler için çalışıyor ve başka yerlerce korunuyorsa türk milliyetçilerinin olmuyorsa olmuyor demek yerine farklı bir oluşumda buluşmaları gerekmektedir.

önce milliyetçi hareket partisi'ni kurtarmak için tüm yollar denenmeli, olmuyorsa yeni bir çatıda buluşulmalıdır.

edit: 15 senedir oylar bölünmesin dedik. ne oldu? milletvekili sayısında 4.parti olduk. şayet bölünmesin desek dahi yine baraj altına gideceğiz. değişen bir şey yok. varsın başka yolları deneyelim..
Yeni parti oy bölünmesinden başka bir şey olmayacağı için böyle bir harekete geçmezler. Bbp en büyük örneklerden olmaya aday.
hala gerçekleşmemiş olması kafa karıştırıyor.

ben çok sevdiğim devlet bahçeli'ye güvenimi çoktan yitirdim. meral akşener ve ekibi parti kursa oy veririm. hatt mhp'nin %70'i vereceği gibi, akp ve chp'den de ciddi oy alırlar.

ama ortada hala bir girişim yok. ha derseniz ki akp baskı yapar kurmamaları için, daha iyi bu da ekstra oy getirir.
Su an partilik bir durum yok bu sebeple kurulmuyor. Ayrıca mhp klasik bir parti bu yüzden başarılı olamaz kurulan parti. Mhp % de 12 oy alıyorsa bunun % de 4 ü kemik kitlesidir diğeri gelip geçer seçmen.
tam zamanıdır.
muhaliflerin tek ortak özelliği bahçeli karşıtı olmaları. liderlik konusunda anlaşmaları mümkün değil. akşener, oğan, özdağ, halaçoğlu... hepsi de lider olmak istiyor.
Kuramazlar.

Biliyorlar yüzde 3 lük oy oranları bile yok.
referandumdan sonra gerçekleşecek olay.
Mhp2 olabilir .
Partimizi seviyoruz ve parti içi anlaşmazlıkları ikinci bir parti olmadan kendi içimizde çözeceğimize inanıyorum.