1. 1.
  mfö grubunda ki fuat güner'in ne iş yaptığı sorunsalıdır. mazhar alanson kendi albümünü çıkartıyor, sinemada boy gösteriyor, özkah uğur desen o da albüm yapıyor, dizilerde, sinemada oynuyor. bu fuat güner ne iş yapar hiç ortada yok.
  (bkz: kim ulan bu fuat güner)
  3 -15 ... oytunkaran
 2. 2.
  grubun adı olmasın diye gruba dahil edilmiş olabilir.
  33 -4 ... adamin devam etti
 3. 3.
  arkadaşım şeytan filminde yan rolde azıcık görünmüşlüğü de vakidir. * *
  ... usualsuspects
 4. 4.
  bugünlerde klasikleşmiş jazz blues şarkılarını coverladıkları bir grup kurmuş olup onlarla takılmaktadır. adını bilhare bildireceğim. mfö oluşumunun içinde ne işe yarar manasında ise, biri bas bariton diğeri tanımlanamayacak derecede manyakça iki ses arasında, şarkıları asıl söyleyen insandır. ben yine de özkanı severim.

  edit: fuat güner project
  6 ... strawberry fields forever
 5. 5.
  adama sormazlar mı fuat'ı bırak da sen ne iş yaparsın, kimsin, neye yararsın diye?

  sorarlar elbet.

  niye mi?

  eh be yavrucuğum, eh be çocuğum. ota boka başlık açacağım, formatın içine sıçacağım ve fazlasıyla meraklıyım diyorsun da biraz araştır, bak sağına soluna; olmadı interneti kullan da bir şeyler öğren. boş yere parmaklarını yorup insanları meşgul etme. gör bak zor değil; adam kimdir, neler yapmıştır. sonra çay demle, içerken de güzel güzel oku o bulduklarını...

  derler yani, haklı olarak.
  30 -4 ... serenity painted death
 6. 6.
  şarkıcı.
  ... placeboetkisi
 7. 7.
  google a yazıp araştırmaktan mahrum insanlar için buyrun http://tr.wikipedia.org/wiki/Fuat_G%C3%BCner
  1 ... nickimde bile degilsiniz
 8. 8.
  Kendisini en son Kurtalan Ekspresinin barış Manço anısına çıkardıkları göğe selam albümünde seslendirdiği parça ile dinledik. 2008 yılında istanbul blues Kumpanyası isimli bir grup tarafından solist olarak çıkardıkları bir albümleri vardı. Albüm yılı kesin değil.

  Bence grubun içinde müzikal alt yapısı en sağlam olan üye fuat tir. Bizim bilmiyor olmamız onun birşeyler yapmadığı anlamına gelmez.
  3 ... separator
 9. 9.
  kendime sık sık sorduğum soru. Mazhar'ın ayrıca albüm çıkardığına , Özkan'ın dizilerde oynadığına şahit olunmuştur. Fuat sen nerdesiiiinn.
  ... hellomellobeybe
 10. 10.
  Mfö' deki en güzel sestir kendisi. Yaşı kaç olmuş, hala canlı performansı düşmemiştir adamın, şiir gibi şarkı söylüyor. Yetmiyor mu? Her hıyarım var diyene, tuzluğu kapıp koşması mı gerek? *
  -2 ... solenzara