bugün

geleceğin doktorlarıdır.

evet, cerrahpaşa'dan bu sene mezun olacak bir grup tıp fakültesi öğrencisi, mezuniyet törenlerini camide yapmışlar.
görsel

bu bir grup öğrenci bu yaptıklarını da "mezuniyet duası" olarak isimlendirmişler.
görsel

şimdi 2018-2019 eğitim öğretim sezonundayız.

tıp fakültesi 6 sene.
o halde 6 sene önceye gidelim.

ne oldu?
2013 senesi üniversite sınavı.

o sınav zamanı ösym'nin başında kim vardı?
şu adam;
görsel

bu adama kim kefil olmuştu?
asrın liderimiz.
(bkz: tayyip erdoğan ın kefil olduğu adamın son hali/#41381750)

eh, fetöcü ali demir'in ösym başkanlığı zamanında cerrahpaşa tıp fakültesini kazanan bu tipler tabi ki cemaatçilik yapacak.
şimdi kimbilir hangi cemaate üyeler.

bir 5-6 sene sonra şu fotoğraf karesinde gördüğümüz cemaatçi doktorlar khk ile görevlerinden ihraç edilince görüşürüz...
Kuran okuyup doktor olabilirler miydi?

Bilime ters düşen ayetlere ne diyorlar?

Hadislerde “deve sidiği” bile var.

Nasıl açıklıyorlar acaba?
Zamanlama manidar tengir budun büyük resmi görmüs.
Eğlence kulüplerinde yapanlara da saygımız olduğu gibi bu arkadaşlara da saygımız sonsuz.
Hacamat bölümü mezunları mı bunlar?
(bkz: #41391646)
pilav nohut ayran eşliğinde sen de buyurmaz mısın mübarek deyip hoplamalı zıplamalı ilahi ve boş beleş sohbet eşliğinde lise çağındaki gençleri kafalama itemi + 9

bu gibi tiplerin büyük çoğunluğu paralel yapının sayesinde içeriye sokulan öğrenciler... şöyle tiplerin sanmıyorum sınavdan 480- 490 puan alıp tıpı kazanacaklarını.
Isteyen istediği yerde yapar. Aynı tepki barda yapan öğrencilere gösterilseydi "özgürlük, herkesin hayatına kimse karışamaz" diye ilk camide yapanlara laf edenler karşı çıkardı eminim.

Barda yapana "bu mu doktor olcak?" Diye tepki gösteren ne kadar yobazsa, camide yapana laf eden de o kadar yobazdır.
insanın, yaşamını elinde tutan, en önemli mesleğin sahiplerinin içinde bir tane kız görüyor musunuz?
Hayır.
Neden?
Günah...
Daha erkeklerle yan yana durmayı bile günah sayan bu zihniyetin önüne bir erkek hasta geldiğinde ne olacak?
Size ne lan? isteyen istediğini yapar.
insan hastalıklarını duva ile iyileştireceklermiş.
güncel Önemli Başlıklar