bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Türkiye şartlarında yaşamak da eklenince tadından yenmeyecek hadise.
    2 ... coincidental magic
  2. 2.
    iş bulup da sozluk sayesinde issiz kalmak başlıgını açamayacak insan modeli. yok ki kaybetsindirler kendileri.
    1 ... liberty
  3. 3.
    (bkz: boğaziçi mezunu olup işsiz kalmak)
    2 ... kml
  4. 4.
    nightmare on the mind street
    2 ... migren
  5. 5.
    önemli olan okumanin degil, is hayatındaki tecrübeler ve iş hayatının gerçeği oldugunu bilmeyen kişiler grubu
    (#126603)
    ... cell-im
  6. 6.
    mezun olana kadar da işsizdik olduk yine işsiz kaldık dedirtir zira bir okuldan mezun olmak her türlü kapıyı açmaz okulun ikinci yılında hemen iş bulunmalı okulun bitmesini beklemek boşadır ben mezunum deyince iş gel ben de çalış demez iş bulmakta artık çok zor
    1 ... yandesk
  7. 7.
    mezun olunca çoğu insanın karşılaştığı durumdur. önemli olan kısa süreli olmasıdır...
    ... city walk
  8. 8.
    türkiyede yaşadığımızı hatırlatan bir olaydır.yöneticilerin daha önemli problemleri vardır *
    ... dodi
  9. 9.
    çoğu kişinin başına gelir acı olan işsiz kalmak değil işe bir odtü mezunu olarak girip sekreterlik yapmak,lise mezunu ile aynı kefeye konmak ve ya aldığın parayla karnını bile zor doyurmaktır!(acıların çocuğu izlenimi vermeyeyim ben gözlediğimi yazarım)
    1 ... tereyagliiskender
  10. 10.
    artık,odtü,modtü,ütü,boğazüçü,dinlemeyen işverenlerin,buralarda bile okuyan,kendilerini,uyuz profesorlerin,abuk ara sınav,final kağıtlarına heba etmiş,kabız,inek modlu bünyelerin bile içine düşebileceği,iki ucuda dünyanın her metrekaresini kapsayacak kadar ucuk olan,bu nedenle ''ben boğaziçiliyim olm,araba kaportası boyayacağıma,evde g.tümün üstüne kat çıkarım'' diyenlerin,iki ay sonra daha berbat bir iş bulmasına dahi sebebiyet veren düşündürücü durum..
    -1 ... faidelibilgi