bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  eğitime giden her yolu mübah sayan kızdır.

  son yıllarda bir hayli artış göstermektedirler. bundan 10 yıl sonra evli çocuklu olacak, belkide bir şirkette önemli bir konumda yönetici olacak kişilerin geçmişinde kalacak büyük bir yaradan bahsediyoruz. şahsımı son derece üzen bir durumdur. aileleri onları okudukları şehirin erkeklerini doyursun diye göndermiyorlar.
  9 -6 ... pisuvardaki adam
 2. 2.
  aile baskısının kalkmasıyla gevşemenin oldukça abartılması durumu.
  5 -1 ... glaze
 3. 3.
  eskiden arkadan çalışırlardı sanırım artık vizeler kalktı ön arka farketmediği durumdur.
  7 -5 ... billiejean
 4. 4.
  son yıllarda sayıları hayli artan güruh. bir de geçim derdi için değil louis vuitton çanta, armani kot için filan yapıyorlar. allah gözünüzü doyursun be kardeşim.
  5 ... krmzbslklkz
 5. 5.
  alan razı, veren razı olduktan sonra konuşmaya gerek duyulmayacak konudur. zira üniversite okuyorsa, kendi kararlarını alabilecek düzeyde bir dimağa sahiptir. bundan bilmem kaç yıl sonra, evli ve çocuklu olacak, şu şirkette bu konumda olacak, dıdısının dısı hebele hübele.. insan kendini önemsemedikten sonra, ilerisini düşünüp ne olacağım'ı planlamadıktan sonra acımak aptallıktır.

  herşey ilk kandırılışla ya da nefse hakim olamayışla bekareti kaybetmekle başlar ki en patetik olanda budur. kıbrıs'ta okuyorum ve burada türkiye'den gelen 4000 küsür kızın para karşılığı fahişelik yaptığını biliyorum. ama acımıyorum velev ki şu lafıda kabul etmiyorum " baskıcı aile yapısından kaynaklı herşey" alakası yoktur abicim. insanın içinde o fahişe ruh olduktan sonra, baskıcı aileymiş, geniş aileymiş farketmeksizin o yola sapar.
  6 -5 ... napicaz be kamil
 6. 6.
  Genelevde işi hazır olan kız.
  2 -1 ... merttt25
 7. 7.
  mezun olduktan sonra metreslik, mamalık gibi alanlarda master yapacak olan kadındır.
  3 ... reina de belleza
 8. 8.
  harçlığını kötü yoldan çıkaran kızdır.
  1 ... do re mi fa
 9. 9.
  böyle olmasının sebebi nedir? kız mıdır hoca mıdır kültür müdür eğitim midir eğitimsizlik midir.. tek tek sorgulanmasu gereken hanım kızımız.
  1 -1 ... mahser
 10. 10.
  okul harçlığını çıkartmaya çalışan kızdır.
  1 ... 7 bela husnu