bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    mezun olup kampusu dolasirken dusunulenler'in aksine insan içinden "şimdi boku yedim ben. babam beni inşaata götürür..mühendis olamadım amele olurum." der.
    2 ... gardi
  2. ?.
    insana kendini tam bir "loser" gibi hisettiren, pek de hoş olmayan düşüncelerdir. içiniz daralır, canınız sıkılır. kendinize kızarsınız.

örnek düşünce bulutu: "ulan zamanında alemlerin dibine vuran ne tipler mezun olup gitti, benim okulum elimde olmayan, saçma sapan sebepler yüzünden uzadı. daha farklı biri olsaydım keşke, ben de onlar gibi olsaydım, ne olurdu kafaya takmasaydım. kaybettiğim zamana mı yanayım, paraya mı, kendimi harcadığıma mı, hala bitmesi gereken bir tezin önümde durmasına mı?... iki arada bir derede kalışıma mı, hayatın sorumluluklarının dört bir yandan bastırmasına mı? ah neye yanayım ben?... salaklık etmişim. ölmek istiyorum, daha önce hiç istemediğim kadar... allah şu yeşil çimleri kahretsin ayrıca, şu yurt binasını da."
    1 -1 ... ashtarte
  3. ?.
    artık ortalıkta olmayan okey arkadaşları, veterinerlik fakültesi içindeki içki serbest restaurantta kıl olunan hocalara kaldırılan bira bardakları, göle doğru inen ormandaki sevişmeler, ne kadar riskli o kadar heyecanlı prensibi ile geceleri ikinci öğretim ders saatlerinde boş anfilerdeki sevişmeler...
    ... never neverland
  4. ?.
    ".mına koyduğumun oditoryumunu bitiremediler gitti.iç dekorasyonunu skim.yok yok dış cepheni skim." sözleri eşliğinde piç asistanın yavşaklığı düşünülür.
    2 ... yamuq
  5. ?.
    hayatın anlamı, yalnızlıgın en cok koydugu anlardır.
    ... bodrumtorbası
  6. 1.
    (bkz: bir orospu olarak asistan)
    2 ... maksat muhabbet
  7. 2.
    (bkz: i wish i could)*
    ... passion
  8. 3.
    ''bırak ulan yakamı bıraaaakkk ühü ühüü ühhhüüüü''
    1 ... anto
  9. 4.
    (bkz: buralar hep benim)
    ... kuzgun
  10. 5.
    "lan bi mezun oluyum bak bi daha uğruyo muyum buralara" iç sesi eşliğinde her bir binasına, kaldırımına, tabelasına, asistanına* mersiyeler dizmek. * *
    ... intiharetmeleyla