bugün

Bugün birini Yakaladım. Benden kaçmaz.
Kolay değil. Çünkü internet çekmiyor. Çeken metro var mı bilmiyorum.
Hangi metro la yoksa beni mi gördün.
Birini metroda uludağ sözlüğe girerken görmektir.
şans meselesidir. denk gelsem ilgiyle incelerdim o kişiyi. burada çizdiği profil ile aslında olduğu kişi arasındaki bağlantıyı kurmaya çalışırdım. böyle sapık bir yönüm vardır.

birisi tanıyıp "huuaaa lavandula bu muymuşşş!" dememesi için toplu taşımada asla profilime girmiyorum ya da entry yazmıyorum. özellikle okulda girmemeye çalışıyorum, aynı yerde sözlükten kişiler var diye.
sözlük yüzünden iyice paranoyak oldum. her an birisi arkamdan kulağıma yaklaşıp "buldum seni..." diyecek gibi geliyor.
iyi denk gelmektir. Bir çok insan buradaki profilinden çok çok farklı bir profil cizdiginden. Kimse burada olduğunu kabullenmez. Hatta küçümser .
istemsiz bir mutluluk ve merak uyandıran durum. Uludağ sözlükte yazar olan biriyle gerçekte her tanıştığımda çok heyecanlanmıştım. Burdaki yazdıkları, çizdikleri, gerçekte konuştukları... Kullanıcı adını göremediysem bile eğilip sorarım herhangi bir nick sallayıp "sen o musun yoksa?" diye. Böylece panikleyip söyler ve bende öğrenip stalk yapmaya başlarım.

Umarım bir gün metroda da bir yazar görebilirim.

Kulaklığı ile yapışık yaşayan, saçında muhtemelen binbir türlü çiçek takılı, saçlarında rengarenk çiçekler varken kendi anlamsızca siyahlara bürünmüş, insanların suratlarına dik dik bakan, kısa boylu, koca göz, tombik, uzun saçlı bir deli görürseniz, o benim. Korkmayın.
Sapık olma ihtimali yüksektir.
tedbirsiz bir yazardır. ben girerken rüzgarlı havalarda çakmağı yakma şekli vardır ya öyle giriyorum. sol elimle siper yapıyorum telefonun üzerine ki kimse göremesin. sol frameyi görürlerse dayak atarlar adama dayak..
Güldürür.

Sende mi ya.
onun yazdığı entryleri açık eksiler ''izleniyorsun'' mesajı verir göz kırparım.
hayır sıkıntılı olan şey kim olduğunu tahmin etmek zor olmaz zaten 50 kişi var yok, yarısının resmi var, diğer yarısının cinsiyeti belli, diğer yarısının yarısınnı anon şekilde yazmaya çalıştıkları entrylerden biraz olsun çıkarım yaparak tahmin etmek imkansız değil.
gerçekten ben değildim.
güncel Önemli Başlıklar