bugün

Ülkeye 4 milyon Suriyeli sokan Arap hayranlarının eserleriyle gurur duymalarını gerektiren olay.
Suçlu o Arap aile değil.

Esas suçlu, o tramvayda or*spu çocuğu gibi oturup olanları seyreden yavsak sürüsünde.
Sizin gibi milletin ebesine develer atlasın.

“Orduya ilk katıldığım günlerde, bir Arap binbaşısının ‘Kavm-i Necip evladına sen nasıl kötü muamele yaparsın’ diye tokatladığı bir Anadolu çocuğunun iki damla göz yaşında, Türklük şuuruna erdim.“
Bunu Mustafa Kemal Atatürk söylemiş. Şimdi bu görüntüler ile kıyaslayın. Nerede o bilinç? Bir de bize emanet etti bu toprakları. Bizimkiler de daha bu Arapları savunma telaşında. Olum, sevap öyle kazanılmıyor yahu.

Adam olup da Vursalardı ağızlarının orta yerine. Pişkin pişkin gülen o k*vaşeyi tokat manyağı yapıp, enik gibi bağıran iti de hastanelik etselerdi bir daha sesleri çıkar mıydı? Çıkmazdı.

Anasını sattığım memleketinde ben yabancıyım, bunlar yerli.
S*ktir olup gideceğim lanet coğrafyadan.
Videoyu çeken adam muhtemelen ıslıkla seslendi köpek çağırır gibi. Ordaki genç çocukta bunu dile getiriyor köpekler böyle çağrılır diye. Ama bu mühim değil, benim ülkemde bu tavrı gösterenin cezası olmalı. Turistsen turistliğini bil aq. Ve o ses çıkarmayan türk erkeklerinin hepsi eve gidip etek giymişlerdir umarım.
"s*ktir olup gideceğim lanet coğrafyadan."

Bunu diyenler lütfen daha fazla oksijen israfı yaratmadan s*ktir olup gitsinler bu güzel coğrafyadan. Sadece sevenler kalsın.
Adam olun lafınızın arkasında durun lütfen.
ülkenin mına koyan oç arap yalayıcıları birde utanmadan 'beğenmiyorsan sittir git' diyor ya.... Allahtan zamanında bunların olacağını görüpte gittik yurt dışına. Uzaktan bakarken bu kadar sinirleniyorsak, içinde olsam arap katili olurum.
Boşuna demiyoruz: Allah'ın, islâm dinini (4 büyük din gönderilmiş, hâlâ akıllanmamışlar.) "artık yeter, bâri buna uyun." diyerek gönderdiğine eminim. Üstüne üstlük, Peygamber de yollanmış. Fakat bu yaratıklar, aradan milatlar geçmesine rağmen bir türlü yola gelememişler. "Temizlik, imandan gelir." denmiş fakat hijyenden eser yok: Ellerle pilav yemek, uçağın ortasında çocuğun kıçını temizlemek (bizzat tanıklık ettim)... Daha ne olsun?

Bir de savunmuyorlar mı, ah! Ulan, sanki Araplar'ı sevseniz,savunsanız cennete gireceksiniz a*ına koyayım. Hass*ktir lan ordan!
bir tane adam da çıkıp soyunu siktiğimin arapları insan olun deyip ağızlarına birer tane çakmıyor amk..
ulan bana neden denk gelmiyor böylesi evveliyatlarına sokup rahatlayayım.
bunlar hele ki istanbul'da her yerde bu şekildeler. görgü yok, adap yok. otobüste, metrobüste nasıl davranılması gerekir ya bilmiyorlar, ya da umursamıyorlar. en basitinden sıraya geçmişsin bekliyorsun, adam gelip senin önüne utanmadan geçebiliyor. kendi ülkende artık 2. değil 3. sınıf insan olmuşuz. geçmiş olsun.
(bkz: dayak nedir neden atılır)

son 1,5 - 2 sene içerisinde 3-4 farklı olayı aktardım buraya. her birisi bire bir yaşadığım şeylerdi. o zamanlar belirtmiştim git gide azınlık haline dönüyoruz diye. 2 tanesi gene böyle metroda geçen şeylerdi. vagon içerisinde atıyorum 100 kişi vardı ise abartısız 60-65 tanesi arapça veya tam emin değilim kürtçe konuşuyorlar idi. bağıra bağıra telefonla konuşanlar orada kendi halinde duran kıza yaklaşmalar diğer yolcuları sıkıştırmalar. itekledin veya ses ile uyardın diyelim gözlerine kestirirlerse her türlü terbiyesizliği yaparlar. kestiremezler ise her zaman yaptıkları şeyi yaparlar usul usul kaçarlar oradan. yazıyoruz kızıyor bazı çocuklar ancak bu insanlar bu toplumun yaşantısına uygun değiller. 30 yaşlarına gelmiş ve geçmiş insanlara bu kültürü aşılayamazsın.
beyaz çorap ile nike terlik. tam bir arada kalmış, ne olacağını becerememiş bir ırk. nerede görsem tanırım bu arapları. değişik kültür amk!
Şimdi herkes onun bunun ağzına çakmaktan, tepkisizlikten falan bahsetmiş ya ben size şunu söyleyeyim. Eğer başınıza böyle bir olay gelirse o metrodakilerden dayak yemediğinize şükredin. Siz orada bunların suçu yok mesele bunları bu ülkeye sokanlarda diye hırgür yapsanız emin olun orada malum parti yandaşları din kardeşlerimize saldırıyorlar deyip emin olun size saldıracaklardır. Bu kadar adam girip hala bu iktidarın yaptıklarını onaylıyorlarsa bu adamların burada bağıra bağıra konuşmalarını da onaylıyorlar demektir. Tekrar ediyorum onlar için bir arabın varlığı seküler vatanını milletini seven gerçek bir milliyetçi Türk'ten daha önemlidir.

Edit: Milliyetçilikten kastedilen ülkenin her kritik kararında milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen, milliyetçilere Fatiha bilmez diyenlerle iş tutan adında milliyetçilik geçen parti ve kurmaylarını kapsamamaktadır.
Bu tramvay hattında hep böyle tipler var zaten ama bu kimsenin suçu değil, bu ‘ülkenin başına arap azınlık belasını saran kimsenin’ suçudur.

bu şahıs ülkeye milyonlarca suriyeli soktu ve bunlar bir daha gitmeyecekler. kanuni düzenlemelerle, evliliklerle vatandaşlık dahil her türlü haklarını alacaklar. tavşan gibi üremeye devam edecekler. vasıfsız, aç, cahil, yobaz, özgürlük düşmanı yeni nesiller yetiştirecekler. sadece bizim değil, çocuklarımızın çocuklarının başına bela olacaklar.

Bu ülkede; ekonomi de, yargı da, eğitim sistemi de, rejim de değişir ama bu zihniyet burada kalır. Artık kalır mücadele mi edersiniz, siktir olup gider misiniz o size kalmış
küçük velet tam kuduz köpek.
orada oturup izleyen diğer insanlar asıl çirkef onlardır.
çocuktan anladuğım ıslıkla köpek çağrılır diyor. bizimkide hemen karı gibi hareketler yapıyor. milleti kışkırtıp ağlamayın amk.
Amina kodumun arabi.
Küçük çocuğu hedef gösteren ne salak, igrenc, kusmuk,serefsiz herifler var ya burası senin ulkense benim ülkem olmazsın başka ülkenin vatandaşı olim bu kadar şerefsizlerle anilmim. Bak gerzek kardeşim türkler dünyanın dört bi yanina gitmiş son 50sene belki en çok goc eden milletlerden halen her sene göç eden vatandaşlar var ve hep yeni ülkelerde zorluk çekebiliyorlar. Sen hangi kafadasın. Daha geçen hafta yine suriyeli sübyan anasını karnında az gıdadan ölmüş artık bebekleride birakip hamile kadınları karnındaki bebege saldiriyosunuz. Bu kadar bebekce laf olabilir mi kendi ülkemde herkesi vurabilirim.
beğenmediği bir hükümet iktidar diye ülkesini terketmekten dem vuran canlılar savaş var diye ülkesini terkeden insanlara saydırıyor.

bu arada 5 yaşında bir çocuk için enik, köpek, kuduz vb kelimeleri rahatlıkla kullanıp ardından kendilerini insan olarak değerlendirenlerinde sağlam bir öz eleştiri yapması lazım.
bunlar suriyeli değil bu arada..
biri de çıkıp destek verip dememiş ki, 'be amına kodumun çocuğu kimin memleketinde kime şekil yapıyorsunuz?' başka memlekette bunu yapsınlar, devlet sınırdışı etmezse adam değilim.

azıcık milliyet, azıcık.
ayıptır amk.
aklıma hayvan çiftliği romanı geldi. okuyanlar bilir çiftliği hakimiyeti altına allan napoleon karakteri bütün dediklerini yaptırmak için bir grup yırtıcı köpek yetiştirip çiftliğe sokmuştu. ve bu yırtıcı köpekler ile her istediğini yapabiliyordu. yırtıcı köpekler ve napoleon kim anladınız..
aynısını bugün tramvayda gordum. millet deli gibi tartışıyor beni bir gülme aldı az kalsın dayak yiyordum iyi mi.
bir ailenin videosunu çekeceksin dakikalarca üstüne pişkin pişkin susmalarını mı bekleyeceksin. benim bulunduğum yerde ailemin videosunu çekerse kafayı koyarım, adam sakin bile davranmış.
sen yıllarca arap kültürünü islam kültürü gibi dayarsan bu sürüngenlere üstün ırk muamelesi yaparsın.. ırkçı değilim ama benim ülkemde bunu yapanın a.ına koyarım..
çocuğa ıslık çalıyor, ben diyor, köpekleri de böyle çağırırım. maymun, şebek, hayvan diye de gidiyor. 

"yaradılanı severim yaradandan ötürü" felsefesi ile yoğrulmuş bu topraklarda atatürk'e bin kere şükran duyuyorum. bizi bu zihniyetten uzak tuttuğu için.
güncel Önemli Başlıklar