1. 1.
    Ülkeye 4 milyon Suriyeli sokan Arap hayranlarının eserleriyle gurur duymalarını gerektiren olay.
    42 -5 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Suçlu o Arap aile değil.

Esas suçlu, o tramvayda or*spu çocuğu gibi oturup olanları seyreden yavsak sürüsünde.
    Sizin gibi milletin ebesine develer atlasın.

“Orduya ilk katıldığım günlerde, bir Arap binbaşısının ‘Kavm-i Necip evladına sen nasıl kötü muamele yaparsın’ diye tokatladığı bir Anadolu çocuğunun iki damla göz yaşında, Türklük şuuruna erdim.“
    Bunu Mustafa Kemal Atatürk söylemiş. Şimdi bu görüntüler ile kıyaslayın. Nerede o bilinç? Bir de bize emanet etti bu toprakları. Bizimkiler de daha bu Arapları savunma telaşında. Olum, sevap öyle kazanılmıyor yahu.

Adam olup da Vursalardı ağızlarının orta yerine. Pişkin pişkin gülen o k*vaşeyi tokat manyağı yapıp, enik gibi bağıran iti de hastanelik etselerdi bir daha sesleri çıkar mıydı? Çıkmazdı.

Anasını sattığım memleketinde ben yabancıyım, bunlar yerli.
    S*ktir olup gideceğim lanet coğrafyadan.
    40 -10 ... odysseus
  3. 3.
    Videoyu çeken adam muhtemelen ıslıkla seslendi köpek çağırır gibi. Ordaki genç çocukta bunu dile getiriyor köpekler böyle çağrılır diye. Ama bu mühim değil, benim ülkemde bu tavrı gösterenin cezası olmalı. Turistsen turistliğini bil aq. Ve o ses çıkarmayan türk erkeklerinin hepsi eve gidip etek giymişlerdir umarım.
    12 -5 ... lm3allemm
  4. 4.
    ışığı gören ülkeye girerse olan bu.
    5 ... uzay muhtari
  5. 5.
    "s*ktir olup gideceğim lanet coğrafyadan."

Bunu diyenler lütfen daha fazla oksijen israfı yaratmadan s*ktir olup gitsinler bu güzel coğrafyadan. Sadece sevenler kalsın.
    Adam olun lafınızın arkasında durun lütfen.
    7 -30 ... mavraci
  6. 6.
    twiti atan arkadasin kesik kesik goruntulerle savunmaya calistigi tuhaf olay...

millete ne diyor, sorun ne, ne oldu belli degil... sadece arabellolarin sinirlendigi yerlerii kesip atmis.

yazik abi irkcilik yapmayin.

su dunyada iki seyden nefret ediyorum biri irkcilik digeri araplar ...!!!
    11 -3 ... wake up neo
  7. 7.
    ülkenin mına koyan oç arap yalayıcıları birde utanmadan 'beğenmiyorsan sittir git' diyor ya.... Allahtan zamanında bunların olacağını görüpte gittik yurt dışına. Uzaktan bakarken bu kadar sinirleniyorsak, içinde olsam arap katili olurum.
    13 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  8. 8.
    Boşuna demiyoruz: Allah'ın, islâm dinini (4 büyük din gönderilmiş, hâlâ akıllanmamışlar.) "artık yeter, bâri buna uyun." diyerek gönderdiğine eminim. Üstüne üstlük, Peygamber de yollanmış. Fakat bu yaratıklar, aradan milatlar geçmesine rağmen bir türlü yola gelememişler. "Temizlik, imandan gelir." denmiş fakat hijyenden eser yok: Ellerle pilav yemek, uçağın ortasında çocuğun kıçını temizlemek (bizzat tanıklık ettim)... Daha ne olsun?

Bir de savunmuyorlar mı, ah! Ulan, sanki Araplar'ı sevseniz,savunsanız cennete gireceksiniz a*ına koyayım. Hass*ktir lan ordan!
    9 ... invader23
  9. 9.
    bir tane adam da çıkıp soyunu siktiğimin arapları insan olun deyip ağızlarına birer tane çakmıyor amk..
    ulan bana neden denk gelmiyor böylesi evveliyatlarına sokup rahatlayayım.
    13 -1 ... munir bey
  10. 10.
    bunlar hele ki istanbul'da her yerde bu şekildeler. görgü yok, adap yok. otobüste, metrobüste nasıl davranılması gerekir ya bilmiyorlar, ya da umursamıyorlar. en basitinden sıraya geçmişsin bekliyorsun, adam gelip senin önüne utanmadan geçebiliyor. kendi ülkende artık 2. değil 3. sınıf insan olmuşuz. geçmiş olsun.
    10 ... altan518