bugün

(bkz: bi siktir git çay koy)
metrodaki cesur hamlesi ile ölmeden önce sevişilmesi gereken on kız sıralamasında birinci olmuştur.
türbanla yanyana gelmeyen bir bu kaldıydı dedirten entry.
yeter artık!insanların türbanlarıyla uğraşmayın, nasıl diğer bayanların cinsel istekleri varsa elbette ki türbanlı bayanlarında olacaktır,amma ve lakin bu tarz absürd olaylarla türbanı ve türban takanları bağdaştırmaya çalışanların ve sürekli bu konuda ısrar etmeyi kendilerine vazife edinenlerin de aklına şaşmamak elde değil.

zaten konuyu açan yazar kişisinin karmasına bakıldığında durum ortaya çıkmaktadır :

(bkz: paranoid android)
türbanlıların french kiss yapmayı caiz olarak görmediklerinden ötürü atmasyon tespit. french kiss onlar kim ? tanrım ben bunları diyorum diye bana kızma ne olur.
eskiden sevgililerin sokakta el ele dahi tutuşamadığı zamanları ve de şimdi insanların insan içinde rahatlıkla (ya da utanmazlık mı desem) her şeyi yaşayabildiğini düşünürsek, gayet doğaldır.

islam dini insandaki cinsellik duygusunu asla bastırmaz. müslümanlar ruhban değildir. hani başörtülü kızların diğerlerinden daha fazla dindar olduğunu inkar ediyordunuz? eğer bunu inkar ediyorsanız başörtülü kızın öpüşmesi neden koyuyor? baş örtünce daha dindar olunmuyorsa başörtülü kızın öpüşmesi neden anormal olsun? bana kalırsa önce herkes çelişkilerinden kurtulmalı, sonra da marifeti 15 satırlık bir cümle yazmakta görmemeli.
bir taraflarını türbanla kapamış bireylerin kafayı taktığı kızdır...

türban, bayanlar tarafından kafaya takılıyo arkadaşım; saçları örtsün diye...sen direkt olarak beynini örtmüşün anlaşılan!
(bkz: oha)
(bkz: bluevelve nin fantazileri)
türbanınıda french bez olarak bağlamış olması muhtemeldir.
(bkz: sana ne) (bkz: bana ne) (bkz: ona ne) (bkz: bize ne) (bkz: size ne) (bkz: onlara ne)
turbanina kurban olunasi kizdir, yok kalmadi boyleleri. hepsi tutturmus evlenemden olmazmis da, yok efendim gosteririrm ama elletmemmis de.. kiymetini bilin o kizin, hatta bana getirin.
fransa'da yapamadığından türkiye'de yapabilitesi olan kızdır zira bilindiği gibi fransada türban sadece kamu alanlarında değil sokakta bile neredeyse yasaktır...

dikkatinizi taciz ediyorum: özgürlük ve demokrasi mabedi olan o bayıldığınız fransadan bahsediyorum...
olay örgüsü:

- dışarıdan biri bornovadan metroya biniyor. geçip efendi gibi boş bir koltuğa oturuyor. derken arka tarafta ne görsün, türbanlı kız adamın birine french kiss yapıyor. ve fade in.

- french press mi dediniz?

- french kiss yapıyor yahu! french kiss eylemini icra ediyor. sonra mantosunu eliyle sıyırıp jartiyerini gösteriyor. sonra adamın şişkin yerlerine doğru diziyle temasta bulunuyor. sonrası güç panelinde kucak dansı. nasıl?

- sizce tutar mı bu?

- tabii ki. bakın gençler bu tür filmleri seviyor. ismi de şey olsun, "turban girls gone wild".
güncel Önemli Başlıklar