1. 1.
  https://twitter.com/Sabah/status/1281178861112262659 .
  1 ... was geth
 2. 2.
  allahumme ecirna min şerri nisa diye dua ettiren bir kavga.
  2 -3 ... the last account
 3. 3.
  Yine kadın.
  7 -6 ... serdarsl06
 4. 4.
  Bence kızlar haklı aq. Maskesi var bunalmış ve ağzını açmış 2 dakka ne var bunda. Yakınında kimse de yok, ayrıca öksürmüyor da. işgüzar milletiz aq. Corona'dan çok daha fazlasını hak ediyoruz. Bizden bi bok olmaz.
  3 -11 ... good luck with me
 5. 5.
  Maske takmak zorunlu olmasa, maske takarlar. Zorunlu olduğu için takmıyor millet. Ülke böyle.. Neyi zorunlu kılarsan tersini yaparlar. Metroda ayakta durmak yasak dersen her yer boş olsa bile ayakta durur bunlar. Aykırı olmayı bir bok sananlar. Sinek kadar değeriniz yok..
  10 ... emryldz
 6. 6.
  kızlar fena değilmiş bi tanesi çıtır çıtır. yoksa görücüye mi çıkıyonuz kız kavga bahanesiyle ihihi.
  1 -5 ... ebu fesat
 7. 7.
  bu cahil ve kurallara uymayan insanlar neden kendilerini mafya babası falan zannediyor? işte eğ başını kabahatinle otur. eğer toplum içindeyseniz o maskeyi çıkarmayacaksınız, bu gerizekalılar yüzünden yarım senedir evde oturuyoruz zaten. hala konuşuyorsunuz utanmadan. toplu taşımada şu oturuşa bak, hareketlere bak. midem bulandı.
  9 -1 ... hep ve daima
 8. 8.
  'Bayanla muhatap oluyorsun.' Diye çıkışan bir feminist içerir. Amı olan maske takmaktan toplumsal kurallardan muaf mu oluyor aq.

  Bu arada (bkz: bayan değil kadın)

  Yav he he.
  4 ... karamel gibson
 9. 9.
  anasını satmışım maskenin.nerede üretildiği belli olmayan, çarşı pazarda, büfede satılan kağıttan hallice bir nesnenin ölümden koruyacağını düşünenleri bi kenara koyarsak bu iki kızın oturuş şekli, şemali çoook itici.belki ilk tepkiyi buradan almışlar, sonra da iş başka bir boyuta taşınmıştır.

  z kuşağı sizden bi halt olmaz.
  1 ... uralaltaysayan
 10. 10.
  şu milletin izinsiz videolarını çekme muhabbetine dava açılması lazım. video çekme nedir abi. öyle bir şeyi bana yapsalar. direk davalığım. varsa ortada bir usülsüzlük git polisi ara gelsin.
  4 -2 ... herkesin hayatina karisan adam