bugün

bugün başıma gelen tuhaf olaydır. sanırım aşık oldum.

efendim taksim'den kanyon'a gitmek için metroya bindim. son anda bindiğimden metro hemen harekete geçince bir yere tutunma fırsatım olmadı, çıtı pıtı bir kız olduğumdan da başladım savrulmaya.

işte o savrulma esnasında can havliyle önüme gelen uzun boylu bir erkeğin beline elimi attığım gibi var gücümle onun adonislerine tutundum.

dengemi sağlayınca gözlerimi kaldırıp yüzüne baktım. aman tanrım! bu erkek güzeli hınzırca gülümserken bana, sağ elimin hala onun sert adonislerinin üzerinde olduğunu fark ettim. tutmamış mıncıklamıştım adeta. çok utandım. yanaklarım al al oldu. tam elimi çekecektim ki o engel oldu.

tatlı suratı gözümün önünden gitmiyo. off.
1.90'lık yapılı bir erkeğe denk geldiyseniz tutunmaz, koparırcasına asılırsınız adeta.

ben kısa değilim de adam çok uzundu. var ya. hala sıcaklığını hissediyorum o adonislerin. gerçi hobit olup başka bişeyinden tutmak vardı ya neyse.
Bugün başıma gelen tuhaf olaydır.

efendim taksim'den kanyon'a gitmek için biri metroya bindi. son anda bindiğinden metro hemen harekete geçince bir yere tutunma fırsatı olmadı, çıtı pıtı bir kız olduğundan da başladı savrulmaya. 

işte o savrulma esnasında can havliyle önünde olduğumdan belime elini attığı gibi var gücüyle benim adonislerime tutundu. 

dengesini sağlayınca gözlerini kaldırıp yüzüme baktı. aman tanrım! Mecburi de olsa gülümsedim, sağ elinin hala sert adonislerimin üzerinde olduğunu fark etti. tutmamış mıncıklamıştı adeta. çok utandı. yanakları al al oldu. Elini ittirsem de çekmedi bir türlü.

t-shirt'ümü yırtmış nasıl asıldıysa. Yüzünü bi hatırlasam bulup parasını isteyeceğim ama hatırlayamıyorum. off.