bugün

tam baslik "metroda götüm götüm sülün gibi kızın yanına oturan yaşlı amca" olacakti. gunumun 2 saatini metroda gecirdigimden sikca gormeye basladim bu model amcalari. kapidan ilk girildiginde meksika dalgasi gibi once gotu koyacak bir yer bulurlar. mekani saglama aldiktan sonra yakinlardaki en fazla universiteli kizlarin seceresini dokerler. begendiklerinden birine dogru metro kalkmadan satranc usuluyle hamleler baslar. en bilindik yontem kontradan gol. sirasiyla kizin eksenindeki bos koltuklarda atak baslar. calim yemediysen ve kizin yani hala bossa tezahuratlar da artar, gaza gelirler. son hamleyle hatunun tanina oturmuslardir. hatun cam tarafi, sag diye dusunun. amca once bacaklar ve vucut dahil tamamen sol koltuga sola 45 derece oturur. hanimkizi yasinda hatun tabi amk. yavas yavas derece duser ve nihayet saga 45 dereceye doner. kimse de yasli karthorozdan beklemez ve beklese bile amca naapiyosun demez tabi. sonuc olarak eline ne gecer bilmiyorum. reenkarne olmadan once amca rontgen makinasiymis sanirim. nadiren son hamleyi yaptiktan sonra gol sevincini tadamadan hatun da kalkar yer degistirir. kontrada kalesine kadar bosalan takima cakilan 80 mt golu gibidir. eytt bea!

sonuncusu simdi yasiyorum sozluk. ahh bi caps atabilsem tadindan yenmeyecekti de neyse. amca saga 30 dereceye kadar dustu amk.