1. 1.
    Her ne kadar bir erkek tarafından kesilmek tercih edilse de, yine de beğeniliyor olmak hoş bir duygudur. iyi hissetmeme sebep olmuştur.
    1 -1 ... sodomlu
  2. 2.
    Kadıköy- Tavşanlı metrosun'da bulunan o güzel kızlar. Selamlıyorum sizi güzel kardeşlerim. Beni'de kesin.
    -1 ... iiiblacktoothiii
  3. 3.
    En iyi ihtimalle sakat kalmaktır. Geçmiş olsun. Böyle magandalara neden engel olunmuyor anlamıyorum.
    17 -7 ... alyssum
  4. 4.
    biz insanların aslında ne kadar basit varlıklar olduğunu gözler önüne seren kesişme olaylarıdır.

istisnasız hemen hemen herkes bir yolculuk sırasında, tek başına yolculuk ediyorsa tabi, karşı cinsleri gözüyle keser ve kendine en uygun olanını aramaya çalışır. bu içgüdüsel davranışın sebebi belki de nuh tufanına kadar dayanıyordur, kim bilir. normalde suratına bakmayacağınız bir kıza/erkeğe yolculuk sırasında çok farklı hisler besleyebilirsiniz ve bunun aşk değil, tamamen evrimsel süreçte insanoğlunun türünü devam ettirme refleksinden ileri geldiğini hatırlamanız sizin için faydalı olacaktır.
    1 ... rockabye moffy
  5. 5.
    Kuşbaşı mı sorusunu akıllara getirir.
    ... alakasiz entry
  6. 6.
    kesilmek kaderde varsa, bütün dileğimiz paslı ve kör testere ile olmamasıdır, çünkü kimsenin tetanoz aşısı yok.
    1 -1 ... monk of monkmountain