bugün

Kadinin yaptigi o kadar aptalca ki. Oturan kişi senden önce davranmış oturmuş, ne var bunda? Zeka yetmezliğin mi var ne diye kadini kaldirmaya calisiyorsun. Bir de kolundan çekiyor, yetmiyor kadinin kucagina oturuyor! Erkek olsaydi o zaman da mi oturacakti merak ediyorum. Geri zekalilik yani başka bir şey değil.
Bundan sonra al veririm yer. Zaten vermiyordum. Ayakta bekle. Artık kendilerini üst düzey varlık görmeye başladılar.
büyük bir saçmalığa imza atmıştır. lan bir kere toplu taşıma balık istifi değilse ayakta gitmek oturmaktan çok daha iyidir, keyiflidir. gideceği durakta 2-3 falandır anasını satayım. ben oturacağım sen kalk nedir lan..

bir de kadının "cehape" zihniyetinden olduğunu nereden anladınız ? belki kapalı olan kadın "cehapeye" oy veriyor açık kadın koyu bir reis sevdalısı ? bu niyet okuma saçmalığına bir son verin artık oğlum. her kapanmış insan düzgün insan değildir. aynı şekilde her açık insanda değildir. insanları kılık kıyafetine göre değerlendirdiğiniz sürece o kimyasal etkisindeki güzel kafalarınız daha çok ağrır. iki tane kadının tartışması işte açığı kapalısı mı var bunun. tribüncülük yapar gibi "açık uyuma kapalı oturma" mevzusu *
Ne kadar algı yaratılıp yönlendirmeye müsait mallarsınız. Olayın tamamını görmeden nasıl yargılaya biliyorsunuz?
Mesela şöyle bir durum olmuş olsa :
O ayaktaki kız orada zaten oturuyordu, o an sakat veya ihtiyar birini gördü, ona yer vereyim diye ayağa kalktı, ama o yer vermek istediği kişi başka birinin verdiği yere oturdu. Bütün bunlar olurken türbanlı kız zıplayıp oturdu o kızın verdiği yere. Sonra kıyamet koptu.
Olamaz mı? Aynen bu olay bire bir metroda benim başıma geldi, oradan eminim, olabilir.
Ama olay böyle olup olmadığı değil.
Olay, konu hakkında tam bilgiye sahip olmadan yargılayan ukalalar..
Sadece cahil insanlar herşeyi bildiğini sanırlar.
Yarim ve kesilmis goruntuler .
Tepki çekeceğimi bile bile objektif duruşumu koruyarak.. Başı kapalı kadının haklı olduğu olay.

Şimdi olayın tamamı muhasebesi yapanlar çıkacak. Şu olayın öncesi, sonrası ne olabilir? Ne diyebilir? Koltuk altıüstü.

Ki roller tam tersi olsa bu muhasebeciler işte kapalılar hep böyle geyiği yapacaktı. Hoş şimdi de muhafazakarlar yapıyor.

Dindar veya değil size kalmış lakin önce insan olun, objektif olun.
Bunlar yaşlanınca bedava binip milletin yerine göz dikecek işte.
ulan ilk kez bir türbanlıyı haklı buldum. sevesim geldi.
sırf kapalı diye yaptığı besbelli videoda. ama aynı kaşar sosyal medya ortamlarında kapalılara çomar gerici ve cahil hakaretlerini de yağdırır.
Gözlerden kaçan bir detay var.
Olay phileas tipi metrobüste gerçekleşiyor. Kimden aldik bu metrobusu ?
Hollandalilardan.
Kapali bir bakanimizi konsolloslugumuza sokmayan, arabada etrafini saran kimlerdi ? Hollandalilar.

Sizleri buyuk resmi gormeye davet ediyorum. Kucuk bir metrobus kavgasi gibi gorunen bu olay tamamen dış güçlerin, ulkemizde karisiklik cikarmak icin yaptiklari bir tezgahtir.

Eyyyy Hollanda !
Sen kimsin yaaaa ?
kadın inadının neticesi oluşan kalk kalıcaksın kalkmıcam kavgası.
Üzerine kusmaya çalışan vardı o daha güzel.
ulen ülkedeki herkes koktuk sevdalısı be oturan kalkmıyor. tam da ülkemizi özetleyen bir video olmuş.
amacı zaten kucağa oturmakmış, fırsatını bulmuş oturmuş.
bu memleket moron kayniyor.
Hanımefendileri tenzih ederek söylemeliyim ki , bu izlediğim videodaki bahse konu kadınlar , bildiğiniz ayı. Evet evet ikiside öyle , birisi başkasının yerine oturan , diğeride protesto eden iki hem cins ama anlayış yoksunu ayı.
bu kadının kapalı yada açık olması yaptığı terbiyesizliği değiştirmez. 'yobaz'ın açılımı kapalı olmak değildir. sığ olmasıdır.
işte bu terbiyesiz yobazdır..
-insan vucudu dokunulmazlanlığının ihlalidir.
Olayın öncesini bilmiyorum. Ancak yaptığı şey çok terbiyesizce. Hadi diyelim kadın yerine oturdu. Ne gerek var böylesine cıngarlık çıkarmaya?
Millet neden pasif ki bu kadar yani anlamadım ben . Kadın da ne diretti ya kalk falan saçmalık . Komple saçma bir olay yani