bugün

(bkz: metrobuste yer kapan muhendis)

kIZLAR, HEM MÜHENDiS HEM DE METROBÜSTE YER KAPIYOR, KAÇIRMAYIN DERiM.
Avcılardan metrobüse bende binsem metrobüste en kral yerde otururdum.

Edit: Küçükçekmeceden sabahları işe giderken binince izdiham bir hayli fazla oluyor.
muğla'da okuyorum ismin istanbullu olarak bilinir sınıfça. Malum metrobüsten alışkanlık kaynak yapıyoruz falan, asansörde de kaynak yapıyorum çünkü okul 8 katlı biz 6.kata kadar çıkıcaz asansör önleri metrobüs kuyruğu gibi oluyo bunu yapmak istemiyorum ama alışkanlık işte naparsın metrobüse biner gibi asansöre biniyorum ve yer buluyorum.

bu arada metrobüste yer bulmak istiyosanız avcılardan binenler için söylüyorum; avcılar kampüse gelmeden 1 durak önce toplanma yerinden binin metrobüse, boş metrobüs bulabilirsiniz ya da beylikdüzü son durağa kadar gidip ordan da boş metrobüse binebilirsiniz. Şişli tarafında oturanlar için söylüyorum sakın Zincirlikuyu'na gitmeye uğraşmayın orası Avcılar'dan daha bela oluyo mümkünse kendi durağınızdan binin ve kaderinize razı olun. Anadolu yakasındakiler siz de söğütlüçeşme'yi kullanın o koltuk için kimseyi tanımayın çünkü ''bu teyze yaşlıymış yer veriyim yazıktır'' dediğiniz o teyze koşa koşa koltuk arama peşinde oluyo bizzat gördüm. hele bi tanesi yüzsüzlük yapıp ''bana yer ver'' dedi.