bugün

dikkatleri üstüne çekecek kızdır. evet.
Aslan dolu bir kafese giren ceylan gibi masumdur..
Hayvanca bakışlara maruz kalacak kız. Çünkü bizim erkeklerimiz görmemiş.
Nik sanıp geldiğim.
Sadece bakışlara maruz kalırsa şanslı kızdır.
Ben gidip okşarım bile gizli gizli ohh.
sözlükteki gizli tacizcileri ortaya çıkaran kızdır. bunu annelerinize de sorun delikanlılar.
Büyük ihtimalle mini etek giydiği farkedilmeyecektir.
Başkasının kıyafetlerini inceleyecek kadar boş görmedim henüz metrobüsü.
Bazı erkeklere denecek şudur ki;

-Senin anan bacın yok mu lan puşt.

Şimdi diyecek; o şekil giyinmez ki...

-haysiyetsiz pezevenk tamam sen Haklısın doğru.
istanbul da bir nevi rusya lan karılar kilot gibi şortlarla dolaşıyolar taytlar cizmeler etekler istanbulda acayip am var oyş.
Yazın çoğu zaman başıma geliyor. Kıza bakmak yerine, kıza hayvan gibi bakan kekolari seyrediyorum. Ulan bir kere bakarsın iki kere bakarsın insaf hayvan. bide kızın indiği durakta inip gidecegi yere yürüyenler var onlar zaten ayrı şerefsiz. Ayıp ulan hiç mi görmedin.
Anadan doğma çırılçıplak bile metroya binse onu taciz etmeye hakkında yok

Fakat şöyle bir algıya hep karşıyım..

O kız seksi gözükmek için mini etek giymiş. Mini etek, tayt gibi şeyler kızları seksi gösteren karşı tarafı tahrik eden şeyler. Amerika da bir kıza popon güzelmiş desen teşekkür eder. Burda niye böyle bir algı var. O kız 20 yaşında bacaklarına güvenip mini etek giymiş elbet bakanı olacak. Açlıkla falan alakası yok. Eve gidip oyuncak oynamıyor abisi.

Ben şahsen saçımı fönlerken, kendime yakışanı giyip parfüm sıkarken hemcinslerim beğendim diye yapmıyorum banene la hemcinslerden karşı cinse güzel gözükmek bir ekstra özgüven yaratmak için suslenirim ahmet mahmut hepimiz biliyoruz kendimizi onlar için mi suslencem birde. Kızların en büyük yalanıdır ya siz erkekler için değil hemcinslerimiz için. Ya bırak AMK sokağa çıkıyorum hep aynı kombin alta dar pantolon. Bot birde deri ceket. Birbirinizin aynısı gibi geziyor haala hemcinslerimi kıskandırmak için giyiniyorum diyorsun. Fark yok lan aranızda kime ne üstünlüğü. işin gerçeği bir şeyleri yaparken elbet kendi gözümüze güzel görünmek aynaya bakarken güzel görmek önemlidir fakat şu hemcins memcins hikâye abi. Bal gibi erkek için de giyiniyorsun.

Sonra tipsiz bakınca tacizci maganda yakışıklı bakınca aşk,sevgi çiçek, böcek.

Sikerim öyle algıyı.
Hayvan gibi sey yapiyosunuz ya. Nasil binerseniz binin kizlar, bakar geceriz o kadar. Ama onemli olan tabi saniyelik bakip gecebilmek. Takili kalanlari sopalamak da yerinde bir hareket olabilir kanimca.
canım benim, dünyanın en bahtsız insanıdır. Muhtemelen ilk kez metrobüs kullanıyordur.
istediğini başarıp ilgili üstüne çeker. evet.
gözleri üzerine çekecek kızdır. evet.
kezbandır. evet.
canı taciz geçmiş olabilir, en müsait yer .
Kendini göstermek ister. Evet.
iş çıkış saatleri veya haftasonu bindiyse geçmiş olsun dediğim kızdır.
of neden bakıyorlar ya hepsi sapık bunların diyecektir sürekli. *
ilgi çekmek ister. ilginin allah'ını görebilir. evet.
jetonum düştü bi dakka alabilirmiyim.
terletmiştir.
Hem fahişe hem görgüsüzdür. Sen zaten metrobüse binerek işe güce gidip gelen biriysen ve o mahşer kalabalığında ilgi orospuluğu yapmak için mini etek giyecek kadar görgüsüzsen tamam giy. Mini etek giyiyor, topuklu giyiyor, elinde iphone 6s plus öküz gibi telefon ama metrobüse biniyor. Öğlenleri tavuk dönerden başka bir şey yiyemiyor. Bu kız kendini satıp altın elbise alıp metrobüse altın elbise giyip binse ne olur? Bilgi, kültür birikimi yoksa edep, ahlak, görgü yoksa mini etek giysen ne olur? Sadece bir seks objesisindir, beynin çalışmıyordur, fakir olman da cabası. Bu halde gösteriş, şov yapacak kadar görgüsüz, bu görgüsüzlüğü de mahremin olan baldırınla bacağınla yapacak kadar aşüftesin.