1. 1.
    Ya anasını sikim o adamı tutacağınıza kafasını reklam panolarına sokup kemerle dövsenize amk. Sizin soğukkanlılığınızı sikeyim.
    21 -3 ... the president
  2. 2.
    Tamam şiddete karşıyız da böyle durumlarda gereği yapılır nasıl insanlarsınız.
    16 -1 ... ulkucuwolf
  3. 3.
    her geçen gün insanlardan soğumak için yeni nedenler çıkıyor.
    7 ... asypleth
  4. 4.
    Bir kereden bir şey olmaz demişler adama.
    Üstelik adamı tutanlardan biri kadına dönüp utan gibi bir cümle kurup bağırma mı ne diyor da kadın ben değil bu utansın başka kadınlara da olmasın gibi şey söylüyor dikkat ettiniz mi?

Bunun için adama metrobüs de tepki göstermemişler.
    Evet, tepki gösternemişler.
    Tepki göstermişler adamı indirmişler tutuyorlar falan demeyin.
    Adamı koruyorlar. Kadının tepkisinden ve etrafında olanların tepkisinden adamı koruyorlar.
    Tepki nasıl mı gösterilir?
    Biri sizin annenizin eşinizin sevgilinizin kız kardeşinizin yeğeniniz veya yengenizin metrobüs de üzerine boşalsa o zaman ki gösterdiğiniz reaksiyon tepki olur.

Ben de böyle davranırdım diyorsanız tepki gösterilmiş.
    Yok ben böyle davranmam diyorsanız tepki gösterilmemiş.

Ondan sonra kalk kız çocuğu tıp okuyup Alman vatandaşı olacağım demesini eleştir.
    25 -10 ... thebiggraywolf
  5. 5.
    Biri delikanlı da çıkıp ağzına patlatmamış. Amk sapığı kimlerle aynı yerlerde dolanıyoruz. Evet.
    8 -1 ... oytunkaran
  6. 6.
    ha metro turizm, ha metrobüs. bunlar hep metro'dan.
    3 -4 ... hastavilla
  7. 7.
    Maşallah, maşallah ne zaman tamam anca bu kadar olur bundan daha fazla sınırları zorlayamazlar desem ki bir bakmışım cıta biraz daha yukarı çekilmiş. valla helal olsun.
    2 ... enkidu1986
  8. 8.
    Tutan abilere helal olsun ne kadar saygılılar. adam zevk sarhoşu gibi sallanıyor ayakta tutmaya çalışıyorlar. Ulan silksenize şu adamı be! Ağzını yüzünü perişan edin işte ne bu duyarlılık lan?
    11 -2 ... stairway leading to hell
  9. 9.
    Metro turizmdeki muavin reisi akıllara getirmiştir. Ulan ne günlere kaldık be.
    2 -3 ... esfender36
  10. 10.
    adam üstüne boşalmamış mı sanki? malzemeyi çıkartmış olamaz ya o kadar milletin arasında, bir de çıkarttı diyelim üstü başı bu kadar batmaz. adam seksomanyak olabilir, dürtülerini kontrol edemiyordur büyük ihtimalle, belki tedavi görüyordur.

herkesin sikine sahip çıkması gereken günlerden geçiyoruz, kısaca yanlış zaman, yanlış insan, tutunmak imkansız, bıktım yamalı sevdalardan.
    4 -22 ... siyah alfabe